Jump to content
Sign in to follow this  
Patrycja

Olka.pl

Recommended Posts

Ze względu na ilość znaków nie podchodzi po temat tzw. domen krótkich (ola.pl) jednocześnie ma swój zamiennik w postaci bardziej poważnej (olga.pl). Nie liczyłbym na rekord ujawnionej kwoty sprzedaży miesięczny lub roczny ale średnie xxxx jest do osiągnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam ani jednej Aleksandry co by lubila jak sie tak na nia mowi.

ja tylko tak odnosze sie do swojej siory :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze względu na ilość znaków nie podchodzi po temat tzw. domen krótkich (ola.pl) jednocześnie ma swój zamiennik w postaci bardziej poważnej (olga.pl). Nie liczyłbym na rekord ujawnionej kwoty sprzedaży miesięczny lub roczny ale średnie xxxx jest do osiągnięcia.

 

A czy Olga i Ola (Aleksandra) to przypadkiem nie są dwa różne imiona? :P

 

Ładna domena i moje pierwsze skojarzenie to nauka jazdy - oLka :D

 

Wyceny jednak się nie podejmuję, ale z tego co widzę w G to wiele firm ma w swojej nazwie słowo Olka.

 

Powodzenia!

 

Edit: Właśnie zauważyłem, że domena zaczęła Ci wygasać, czy tak ma być?

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem średnie XXX PLN, z wysokiego XXX PLN byłbym w przypadku tej domeny bardzo zadowolony (nie wykluczam jednak, że mógłby się znaleźć napalony klient, który byłby w stanie zapłacić np. 1500 PLN).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbiję i może komuś podsunę pomysł:

u.Olka.pl - wiem, że subdomena ale na domenie posiadacza. Nawet nieźle wygląda, lepiej niż u-olka a jeszcze jakby Olek prowadził szkołę nauki jazdy to u.OLka.pl byłby to niezły deal.

adres e-mail: napisz.do@olka.pl :P

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwna ta domena. Nie mniej do mnie nie przemawia. Sprzedałbym za każdą kwotę, bo często mogą się nie pojawiać KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ze względu na ilość znaków nie podchodzi po temat tzw. domen krótkich (ola.pl) jednocześnie ma swój zamiennik w postaci bardziej poważnej (olga.pl). Nie liczyłbym na rekord ujawnionej kwoty sprzedaży miesięczny lub roczny ale średnie xxxx jest do osiągnięcia.

 

Generalnie zgoda, chociaż z tym zamiennikiem, to nie jestem do końca przekonany, bo Olga, to jednak nie Aleksandra.

 

Chciałbym jeszcze przypomnieć casus "Jula", bo jak widać czasem może coś co się wydaje imieniem jest zupełnie czymś innym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

oczywiście domenę bym przedłużył i nie sprzedawał taniej jak 2k.

 

Co za żarty - Olka to domena b. głupia, warta 300 - a ja za 300 mogłem Romek.pl kupić. Jeśli Olka jest warta 2k, to Romek warty jest 5 k :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co za żarty - Olka to domena b. głupia, warta 300 - a ja za 300 mogłem Romek.pl kupić. Jeśli Olka jest warta 2k, to Romek warty jest 5 k :)

 

Trzeba było kupić tego Romka za 300 zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×