Jump to content
Sign in to follow this  
Cichy

platnoscinfc.pl technologianfc.pl

Recommended Posts

platnoscinfc.pl

technologianfc.pl

 

Płatności telefonami komórkowymi zdobywają coraz większą popularność w naszym kraju, dlatego chciałbym poznać Wasze zdanie na temat powyższych domen?

Jest realna szansa na sprzedaż?

Share this post


Link to post
Share on other sites

platnoscinfc.pl

technologianfc.pl

 

Jest realna szansa na sprzedaż?

Jest, ale nie dziś i nie jutro. Poczekaj trochę, być może parę lat, jeśli chcesz osiągnąć dobre kwoty, a właściwie kwotę (z w/w platnoscinfc.pl, ma większe szanse na dobrą sprzedaż). Ta technologia dopiero raczkuje w Polsce, więc ciężko ocenić, jak szybko się wdroży (bo optymistycznie zakładamy, że się wdroży <_< ).

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że co prawda o możliwości płacenia telefonem komórkowym słyszałem już wcześniej, ale nie wiedziałem, że nosi ono taką fachową nazwę ;-)

 

Jak w przypadku niemal każdej domeny z gatunku nowinek technicznych (a takową nadal jest ta usługa w naszym kraju gdyż z tego co widzę dopiero w połowie października uruchomili ją najwięksi operatorzy tj. Orange, mBank i MasterCard Europe) musi upłynąć jeszcze trochę wody nim znajdzie się potencjalny KK gotowy wyłożyć odpowiednią kwotę.

Rynek bogaty, z perspektywami i znający już wartość domeny internetowych. Myślę, że nie warto nawet schodzić poniżej XX.XXX, tylko tak jak mówię - na takie oferty możesz jeszcze sporo poczekać.

 

Powodzonka!

 

#futurestore.pl

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wypowiadającym się osobom za subiektywne opinie na temat powyższych domen. Bardzo istotne jest dla mnie Wasze zdanie, gdyż właściciele często mają tendencję do przeszacowywania wartości swoich adresów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety jak dla mnie domeny nadają się jedynie na jakąś stronę lub bloga o tych płatnościach. Być może znajdzie się jakiś kupiec na te domeny, ale nie oczekiwałbym więcej niż niskiego-średniego XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę szans na sprzedaż tych domen.

Temat płatności mobilnych to mój "konik" od lat, ale nie to jest powodem mojej wyceny.

Jedynie czego można się spodziewać to ofert na wysokości - góra - 200 zł od amatora lub blogera.

Domeny "technologiczne" mają słaby popyt - w tych branżach popyt jest na domeny brandable a tu niestety i stety pomysłowość nie zna granic.

Trzymanie domen przez lata to wyrzucanie pieniędzy a nie inwestycja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×