Jump to content
Sign in to follow this  
polishprince

kedyty.eu.com

Recommended Posts

O mój Boże, domeny Eu się skończyły i od dzisiaj handlujemy domenami .EU.COM ? To już takie egzotyki pod młotek będą szły? Dla mnie 0 zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zarejestrowałbym (powiem szczerze, że nawet nie wiedziałem o istnieniu takiego rozszerzenia).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomo że kredyty są beznadziejnym słowem kluczowym ;)

.eu.com nie posiada w Polsce żadnej penetracji rynku, byłbyś pionierem gdyby serwis w tej końcówce zyskał jakąkolwiek rozpoznawalność, siłę i zasoby warto IMHO przeznaczyć jednak na coś innego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

straszna końcówka...

Czy coś w ogóle w niej się sprzedaję?

 

Bo to że polskie keywordy to jestem pewnie że nic się nie sprzedaje.

 

Nawet taki keyword jak kredyty nie przebije się tutaj niestety.

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę, że do sprzedaży nawet top generyka w tak egzotycznej końcówce potrzeba fury szczęścia, ja osobiście, podobnie jak alpine, bym nie zarejestrował...

 

w trójmieście reklamuje się na bilbordach developer na domenie millennium.eu.com i powiem Ci szczerze, że z niczym więcej w tej końcówce się jeszcze nie spotkałem

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

w trójmieście reklamuje się na bilbordach developer na domenie millennium.eu.com i powiem Ci szczerze, że z niczym więcej w tej końcówce się jeszcze nie spotkałem

 

pozdrawiam

 

są jeszcze inne zagospodarowane domeny .eu.com a kilka innych dużych firm używa ich do przekierowań...np.colgate

Wydaje mi się ,że narazie najlepszym rozwiązaniem jest własne zagospodarowanie domen .eu.com

ale czy przy tak dobrych keywordach nie ma szans na skuteczną sprzedaż?

Bardzo dziękuję za odpowiedzi i jeśli jeszcze ktoś ma ochotę się wypowiedzieć to bardzo proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×