Jump to content
Sign in to follow this  
deros

wsadze.pl

Recommended Posts

wsadze.pl

 

Witam,

prosiłbym o wycene i opinie o domenie wsadze.pl będę wdzięczny za każdą opinie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wsadze.pl TwójPenis.pl "a Ty" Poruchaj.se = ChlopakiDoWziecia.pl moglibyście połączyć swoje siły i stworzyć sieć portali randkowych dla gejów ;)

 

Co do samej domeny to nie zarejestrowałbym jej

Share this post


Link to post
Share on other sites

nask sie cieszy, forum sie śmieje ;)

wesołych świąt! ;)

Lepiej bym tego nie określił...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

nask sie cieszy, forum sie śmieje ;)

wesołych świąt! ;)

 

NASK zarabia to się cieszy i będzie miał udane Święta. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taka dziwna - kogo może interesować sadza ?

 

wpiasek.pl może byłaby lepsza bo piasek to do budowy domu czy kostki brukowej potrzebny jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tu wszystkim wszystko się tylko z seksem kojarzy? dlaczego nikomu nie skojarzyło się z sadzonkami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy tu wszystkim wszystko się tylko z seksem kojarzy? dlaczego nikomu nie skojarzyło się z sadzonkami?

 

Sadzonki się sadzi, a nie wsadza. Sadzę.pl byłoby lepsze. Z resztą co tam sadzonki...

 

Wiele rzeczy się wsadza, wkłada, wyciąga, wysadza, :) ale sam wiesz, jak to jest. Mam też skojarzenie ze znamienitą opowieścią rodową "Saga rodu Forsyte'ów", a w niej działy się różne ciekawe akcje... ;-)

 

A do czego ta domena ma być? Branżowy serwis kominiarski z hasłem: Wsadzę kulę w sadze? Portal ogrodniczy: Wsadze wszystkie sadzonki w tyłek mojej małżonki? Czy forum: Jakie życiowe wartości odnalazłem w sadze z wampirami? Poważnie chciałbyś kupić taki adres gdybyś np. miał zamiar zajmować się sadzonkami? Myślę, że po godzinie poszukiwań znalazłbyś dziesiątki lepszych. Spróbuj.

 

Dałeś do wyceny domenę, której chęć posiadania jest znikoma, czego potwierdzeniem są powyższe komentarze. Szukaj takich, których ogólna chęć posiadania jest/będzie ogromna, spora, albo co najmniej dostateczna.

 

Domena mogłaby być zagospodarowana przez klienta, który chce zaszokować niejednoznacznością, np. jakiś artysta, który tak by nazwał swój wernisaż celem przyciągnięcia publiczności. Z tym, że w tym przypadku on nie wie, że może mieć ochotę/potrzebę posiadać taki adres.

 

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

To celowa literówka od wsadzie.pl czy w sądzie.pl ? :)

 

Zaspokoję Twoją ciekawośc taki kwiatek mi pozostał po kimś kto się wycofał z tworzenia strony na potrzebę firmy ogrodniczej;) jest jeszcze jedna do tego, ale jeszcze bardziej forum by się uśmiało;P

 

 

Oczywiście chciałem opini i ją otrzymałem, dlatego wszystkim dziękuję, za poświęcenie czasu na czytanie i odpisywanie w tym wątku:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×