Jump to content
Sign in to follow this  
ginger

ksiegowaonline.pl

Recommended Posts

Mnie się podoba. Jak moja ex superksiegowa.pl poszła za niezłe pieniądzę, tak i Twoja może się ładnie sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja muszę przyznać, że jak dla mnie to nie bardzo. Można tę domenę zastąpić innymi podobnymi a mianowicie ksiegowanieonline.pl, ksiegujonline.pl, zaksiegujonline.pl (są wolne) i wiele tym podobnych z różnymi kombinacjami myślników na niekorzyść. Jednym słowem zbyt duże rozwodnienie możliwości o podobnym zastosowaniu w przeciwieństwie do superksiegowa.pl (kolegi plachcik-a) która według mnie jest trochę nazwą typu brandable i może tworzyć dobrą markę. Jest to jednak moje subiektywne odczucie więc życzę udanej sprzedaży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja muszę przyznać, że jak dla mnie to nie bardzo. Można tę domenę zastąpić innymi podobnymi a mianowicie ksiegowanieonline.pl, ksiegujonline.pl, zaksiegujonline.pl (są wolne) i wiele tym podobnych z różnymi kombinacjami myślników na niekorzyść. Jednym słowem zbyt duże rozwodnienie możliwości o podobnym zastosowaniu w przeciwieństwie do superksiegowa.pl (kolegi plachcik-a) która według mnie jest trochę nazwą typu brandable i może tworzyć dobrą markę. Jest to jednak moje subiektywne odczucie więc życzę udanej sprzedaży.

 

Twoim zdaniem superksiegowa jest lepsza niż tytułowa domena? A co powiesz o dobraksiegowa, swietnaksiegowa, extraksiegowa itd.? Czy to nie jest "zbyt duże rozwodnienie możliwości"?

Nie wspominając już nawet o fakcie, że super jest bardzo potocznym zwrotem i jakoś mi nie leży w przypadku księgowości, jednak skoro znalazł się KK nie pozostaje nic innego jak pogratulować :-)

 

Nie wiem za ile plachcik sprzedał swoją domenę, ale tą wyceniałbym w przedziale 2-3k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem za ile plachcik sprzedał swoją domenę, ale tą wyceniałbym w przedziale 2-3k.

 

Za więcej niż wyceniasz tę domenę :)

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za więcej niż wyceniasz tę domenę :)

 

Gratuluję.

I to jest jeden z tych przypadków, które trudno zrozumieć początkującemu. :)

Wg mojej skromnej opinii ksiegowaonline.pl jest zdecydowanie lepsza pod każdym względem, ale wyceniać ją na 2k...chyba nie odważyłbym się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mojej skromnej opinii ksiegowaonline.pl jest zdecydowanie lepsza pod każdym względem, ale wyceniać ją na 2k...chyba nie odważyłbym się.

Do odważnych świat należy: 2-3k dla KK. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poniżej 1,5k PLN bym nie sprzedawał, niewykluczone, że "dwójka na przód może wskoczyć", jeśli trafi się konkretny klient...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×