Jump to content
polishprince

xForex.pl

Recommended Posts

Fakt, dziwna sprawa - aktualnie abonentem jest osoba fizyczna z Ontario, Kanada (nawet nie ukrył danych WHOIS). Czy ten gość podszywał się pod właściciela TM? Zacytuj proszę maila od kupującego abyśmy byli czujni na takie podstępne negocjacje.

 

Mimo wszystko gratulacje, mam klika domen forex'owych, chętnie bym sprzedał za podobne kwoty ;)

euforex.pl

handelforex.pl

startforex.pl

Edited by Domenion.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem a wręcz się cieszyć. Jeżeli ten ktoś użył podstępu do negocjacji to wyszło mu to słabo, bo używając takiej strategii negocjacji mógł kupić domenę znacznie taniej i w tym miejscu należy pogratulować polishprince-owi, że sprzedał TM w dobrej cenie. Teraz to tamten ma w rękach gorący kartofel, który niekoniecznie zostanie sprzedany za cenę wyższą niż 1500$ a być może nawet zostanie sprytnie odebrany przez właściciela TM. Ja jednak obstawiłbym opcję taką, że nabywcą domeny jest prawowity właściciel TM a tylko wytransferował domenę do rejestratora który się pojawia po wpisaniu domeny do paska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty ją sprzedałeś...?

Nie. Znalazłem na liście sprzedaży na Sedo.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś miał silne argumenty (czyt. jaja), że nie dał się wycisnąć za 1500. Takie obrazki bywają frustrujące ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak faktycznie miał ktoś jaja...

Na swoje "usprawiedliwienie" powiem tylko, że w moim przypadku kupującym była spółka zarejestrowana na Cyprze więc wyglądało na to, że kupującym realnie może być KK- właściciel TM. A w tej sytuacji o kłopoty nie trudno ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×