Jump to content
Sign in to follow this  
DESiGNER

[sprzedam] Gotowy portal anonsów erotycznych + dodatki

Recommended Posts

Witam .

 

Mam na sprzedaż gotowy portal anonsów erotycznych wraz z zintegrowanymi płatnościami.

 

W skład aukcji wchodzi :

 

- Skrypt / Portal Anonsów erotycznych

- Krótka i prosta do zapamiętania domena pod którą się znajduje portal . Umawiaj.pl

- Dodatkowa domena , literówka generująca średnio 190 wejść . Rokss.pl

- Serwer na której znajduje się portal

 

Bądź w posiadaniu własnej wersji portalu odloty.pl lub roksa.pl i czerp z tego korzyści finansowe .

 

 

Wszystkie informacje odnośnie możliwości skryptu oraz inne ważne informacje znajdziecie Państwa na samej aukcji allegro

 

http://allegro.pl/portal-anonsow-erotycznych-gotowy-start-up-bcm-i3050346724.html

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam iż już dziś o godz 22:43 kończy się aukcja a dotychczasowa cena jest bardzo atrakcyjna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zostało sprzedane poza nią . W aukcji było uwzględnione iż zapraszam do kontaktu aby podawać swoje oferty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też obserwowałem tą aukcję.. no cóż, taki urok sprzedawania domen na allegro. Jeżeli to nie tajemnica to na jaką kwotę był ten deal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też obserwowałem tą aukcję.. no cóż, taki urok sprzedawania domen na allegro. Jeżeli to nie tajemnica to na jaką kwotę był ten deal?

 

też byłem obserwującym i swoją drogą takie praktyki(kończenie aukcji chwilę przed końcem) są niefajne.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że zgodnę , proszę przeczytać sobie regulamin allegro

 

Z tego co wiem zakupiła go osoba z di.pl . Zatem jak bedzie chciała to sama zdradzi cenę

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że zgodnę , proszę przeczytać sobie regulamin allegro

Z tego co wiem zakupiła go osoba z di.pl . Zatem jak bedzie chciała to sama zdradzi cenę

Pozdrawiam

oczywiście, że nie zgodne z regulaminem. Są ścisłe zasady odwołania ofert z aukcji.

Osoby, które licytowały mogą zgłosić to do allegro, i jeśli sytuacja się powtórzy to konto sprzedającego zostaje zablokowane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×