Jump to content
Pomarancz

DobraPolisa.pl

Recommended Posts

DobraPolisa.pl całkowita cena netto po uwzględnieniu prowizji 6270 PLN. Nie wiem czy jest się czym chwalić. Być może czekając dłużej może i dało by się wyciągnąć więcej. Jednak biorąc pod uwagę, iż domenę złapałem bodajże w czerwcu ubiegłego roku to i tak wyszła z tego niezła stopa zwrotu. Zakupił prawdopodobnie klient końcowy działający jak na razie z tego co się orientuję w innej branży.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam leki niedosyt bo było zainteresowanie tą domeną ale będzie przynajmniej na odnawianie innych.

 

DobraPolisa.pl całkowita cena netto po uwzględnieniu prowizji 6270 PLN. Nie wiem czy jest się czym chwalić. Być może czekając dłużej może i dało by się wyciągnąć więcej. Jednak biorąc pod uwagę, iż domenę złapałem bodajże w czerwcu ubiegłego roku to i tak wyszła z tego niezła stopa zwrotu. Zakupił prawdopodobnie klient końcowy działający jak na razie z tego co się orientuję w innej branży.

Jaka była całkowita kwota brutto zapłacona przez Nabywcę?

 

P.S Gratuluję, bardzo dobra cena.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka była całkowita kwota brutto zapłacona przez Nabywcę?

 

P.S Gratuluję, bardzo dobra cena.

 

DD

Brutto 8118 PLN rozłożone na 10 rat.

Wyjściowa cena jak dobrze pamiętam to 9970 netto. Pierwsza propozycja od tego KK na e-mail to 3000 netto i została odrzucona jakieś miesiąc temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

piękna sumka :)

 

i myślę że mogłobyć ciężko zgarnąć więcej

 

Wielkie gratulacje i oby tak dalej

Jasne, zwłaszcza gdyby się zainteresowała tą domeną jakaś duża firma pokroju PZU (nie agent prowadzący punkt, tylko firma) ;)

Kwota jest przyjemna i nie będę dyskutował specjalnie czy można było wyciągnąć dużo więcej (bo to niejednokrotnie trochę kwestia szczęścia jakiego kalibru KK się trafi), ale też czułbym jak Pomarancz lekki niedosyt. Gratuluję jednak sprzedaży.

 

Czy dobrze rozumiem, że została wpłacona przez KK dopiero pierwsza rata za tą domenę ?

 

# PrzyjazneUbezpieczenia.pl

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne, zwłaszcza gdyby się zainteresowała tą domeną jakaś duża firma pokroju PZU (nie agent prowadzący punkt, tylko firma) ;)

Kwota jest przyjemna i nie będę dyskutował specjalnie czy można było wyciągnąć dużo więcej (bo to niejednokrotnie trochę kwestia szczęścia jakiego kalibru KK się trafi), ale też czułbym jak Pomarancz lekki niedosyt. Gratuluję jednak sprzedaży.

Czy dobrze rozumiem, że została wpłacona przez KK dopiero pierwsza rata za tą domenę ?

# PrzyjazneUbezpieczenia.pl

 

Sebastian

alpine5

Edited by Pomarancz

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sierpniu tego roku zakupem tej domeny była zainteresowana pewna firma związana poniekąd z ubezpieczeniami. Obecny kupujący z tego co mi wiadomo nie jest na razie związany z ubezpieczeniami. Negocjacje prowadzone były z Prezesem spółki, która od pewnego czasu planuje debiut na GPW i nie wiem czy powinienem zdradzać jej nazwę. Na razie została zapłacona pierwsza rata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słuszna decyzja o sprzedaży i nie ma co biadolić, że mogło być lepiej. Gratuluję z całego serca tym bardziej, że sprzedawca ma za sobą "niesławne" momenty na rynku d2d i taka sprzedaż mocno podreperowuje jego wiarygodność.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrą cenę wziąłeś, może nie za wysoka ale też nie nazbyt niska- gratuluję i oby tak dalej... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×