Jump to content
Sign in to follow this  
mofokeng

WrestlingForum.pl

Recommended Posts

WrestlingForum.pl

Parametry domeny:

 

page rank 1

web archive: 2009r

ruch: 2400uu/mc (średnia z 3 ostatnich pełnych)

opłacona do 16.11.2013r

 

Na sprzedaż domena ze stabilnym ruchem po forum i rozbudowanym serwisie informacyjnym na temat wrestlingu, który działał przez prawie 4 lata (2009 - 2012, web archive). Dodatkowo pod WrestlingForum.com znajduje się duże globalne forum o tej tematyce. Idealny ruch na przekierowanie dla strony poświęconej sportom walki: wrestling/zapasy, boks, MMA, sporty ekstremalne etc.

 

Oferta oraz statystyki: https://premium.pl/wrestlingforum.pl

 

Cena KT - 500 PLN

 

pozdrawiam, Tomasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolego Zabaco,

 

domenę od początku utrzymuję w Premium.pl i statystyki pochodzą z tegoż serwisu to chyba nic nienormalnego. Tam zresztą jest wyraźnie napisane: Prezentowane informacje są orientacyjne. Widzisz?

 

Jeżeli masz natomiast nadal z tym jakiś problem lub to Cię ubodło to napisz do właścicieli serwisu Premium.pl iż według Ciebie ich statystyki są niewiarygodne, sfałszowane, a może zaniżane czy cokolwiek innego. Ja w żaden sposób ruchu nie podkręcałem, masz na to moje słowo - jeżeli to Ci nie wystarczy to trudno, lecz nie wiem dlaczego próbujesz zdyskredytować moją osobę na tym forum, gdyż tak to odbieram właśnie. Dla przykładu inne ogłoszenia z tego działu papasmerf.pl, blacktown.pl statystyki tylko z Premium - Zabaco siedzi cicho, Futbolzone.pl, Windows8.pl w ogóle bez statystyk - Zabaco siedzi cicho. WrestlingForum.pl - Zabaco wyskakuje jak Filip z konopii.

 

Mógłbym tak wymieniać dalej, gdyż połowa ofert z tego działu posiada tylko statystyki z Premium.pl / Aftermarket.pl a wiele wcale.

 

Masz zły dzień forumowy szeryfie czy kończymy OT?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zwyczajnie jestem zainteresowany kupnem, ale jak sam napisałeś statystyki z premium są niewiarygodne i tylko spytałem czy masz inne. jeśli odebrales to jako atak na Twoją osobę to przepraszam ale takich intencji nie miałem.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zwyczajnie jestem zainteresowany kupnem, ale jak sam napisałeś statystyki z premium są niewiarygodne i tylko spytałem czy masz inne. jeśli odebrales to jako atak na Twoją osobę to przepraszam ale takich intencji nie miałem.

Nie posiadam innych statystyk aniżeli te od Premium.pl, co do reszty to wszystko wyjaśnione na priv.

 

A domenę sprzedam za 350 PLN:

 

https://premium.pl/wrestlingforum.pl

 

zapraszam też do wyprzedaży innych domen w stopce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×