Jump to content
Sign in to follow this  
zenek1234

StylistaWizerunku.pl

Recommended Posts

Mam szkoleniawizerunkowe.pl, które chyba lepiej pasują do branży, a dostałem jedynie dwie oferty na 150 i 200 PLN, tak więc powodzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam szkoleniawizerunkowe.pl, które chyba lepiej pasują do branży, a dostałem jedynie dwie oferty na 150 i 200 PLN, tak więc powodzenia :)

 

Myślę, że to "trochę" mało jak na możliwości tej branży i tego zawodu. Liczyłem na nie mniej niż 1k... pożyjemy zobaczymy.

 

Mam czas (domena młoda), ale brak doświadczenia w aktywnej sprzedaży domen. Uważam, że bez tego się nie obejdzie. Z drugiej strony nie chciałbym uchodzić za cyber... lub innego spamera ;) , ale to już temat do innego działu.

 

Dziękuję wszystkim za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że przy odrobinie szczęścia domena jest warta trochę ponad 800 PLN, może nawet tego magicznego tysiaka (osobiście za mniej niż 700 PLN chyba bym nie sprzedawał).

 

W D2D, to zależy kto sprzedaje :)

Nie wykluczone, że gdyby sprzedawał ją w D2D ktoś z renomą, to mógłby uzyskać spokojnie 1,5k PLN na jakiejś aukcji.

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

W D2D, to zależy kto sprzedaje :)

Nie wykluczone, że gdyby sprzedawał ją w D2D ktoś z renomą, to mógłby uzyskać spokojnie 1,5k PLN na jakiejś aukcji.

 

No tak...chyba domyślam się, co chciałeś przez to powiedzieć. ;)

 

A wydawało mi się, że cenę kształtuje klient (szczególnie ten w krawacie) ;)

Edited by zenek1234

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×