Jump to content
Guest slawomir_cwirko

leki.co

Recommended Posts

Guest slawomir_cwirko

leki.co

 

Witam,

proszę Was o opinie i wycenę domeny leki.co

Moim zdaniem domena jest o tyle ciekawa że w Polsce może służyc jako domena producenta leków lub np hurtowni farmaceutycznej.

Za granicą jest to domena użytkowana przez firmę LEKI - spora część końcówek narodowych przez nią pozajmowana jak również com i info.

Istnieje więc szansa że również tą końcówka bedą zainteresowani - np by się promowac w ameryce łacińskiej.

Każda opinia będzie bardzo pomocna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Witam,

nikt sie nie wypowie??

Domena jest az tak zła Waszym zdaniem ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slawomirze, nie miej mi prosze tego za zle, ale jesli chcesz znac moje zdanie:

Pomijam juz kwestie prawne zwiazane z rejestracja domen znakow zastrzezonych, ale masz do tej domeny tylko jednego klienta: firme leki produkujaca kijki narciarskie (leki.com). Oczywiscie sprzedaz nie jest wykluczona, ale to jest raczej nadzieja na lut szczescia i poruszanie sie w szarej strefie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosze admina o usuniecie moich postow z tego tematu.

 

Powod: slawomir_cwirko nie potrafi zaakceptowac mojej opinii i uprzykrza mi sie na privie. Wole "nie miec zdania" w tym temacie i miec swiety spokoj od natretow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Alexis tu nie chodzi o Twoja opinie tylko o cos zupełnie innego ;)

Poprostu zanim napiszesz post to zastanów sie czy jestes tego pewny co piszesz by nie było tak że ktos kiedys znowu zapyta cie na PW co miałes na mysli a Ty w odpowiedzi zaproponujesz mu usługi prawne SWOJEGO prawnika przy okazji pytajac o budżet jakim dysponuje zainteresowany na taka usługę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapytales mnie na privie zebym sprawdzil czy slowo leki jest W POLSCE tm. Uznalem to za nieudolna i bezczelna probe naklonienia mnie do zrobienia czegos bezsensownego, bo co ma wspolnego kwestia tm slowa leki w polsce z domena leki.co? Jak leki.com obarczy cie udrp, to kwestia czy maja tm w polsce nie bedzie miala ZADNEGO znaczenia, nie mowiac juz o roszczeniach cywilnych w usa albo kolumbii. Jesli wiec chcesz, zeby ktos dla ciebie robil cos bezsensownego to niestety musisz mu za to zaplacic. Mnie do tego nie naklonisz, natomiast prawnik chetnie to dla ciebie zrobi, nie pytajac po co, jesli mu oczywiscie zaplacisz. Proponujac ci zapytanie sie prawnika chcialem cie po prostu grzecznie splawic, bo w swojej naiwnosci mialem nadzieje, ze to zakonczy temat. Ale ty dalej mnie natrecasz. Zaakceptuj poprostu moje zdanie i daj sobie na luz. Juz dla swietego spokoju poprosilem admina, zeby usunal wszystkie moje wypowiedzi z watku, zebys sie odczepil.

 

Jesli nie potrafisz zaakceptowac odmiennej od swojej opinii, to po co dajesz domeny do zaopiniowania?

Jesli chcesz ekspertyzy prawniczej to idz do prawnika. Ja w swojej opinii WYRAZNIE napisalem, ze pomijam kwestie prawne.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

piszesz mi w watku o rejestracji znakow zastrzezonych wiec ja cie grzecznie pytam w moim PW:

 

czesc,
dzieki za opinie.
Czy mozesz mi powiedziec bo jakos nie moge sie doszukac czy nazwa leki sama w sobie jest TM? czylli czy w polsce jest to nazwa zastrzezona i zaden producent leków nie moze jej uzywac ?? Jesli jego działalnosc nie jest związana ze sprzetem trekingowym. Bede wdzieczny

 

pytam, bo zakladam ze jesli piszesz to wiesz ze to jest TM i moze byc problem z tą domeną.

na co ty mi piszesz ze chetnie to zlecisz swojemu prawnikowi i jakim dysponuje budzetem.

 

i stad to moje oburzenie bo ja nie po to daje tutaj domene do opiniowania by ktos mi proponowal platna ekspertyze. Poza tym info ze na zadane pytanie poprostu kogosz chcesz spalwic wymigujac sie platna ekspertyza prawna tez nie najlepiej swiadczy o Tobie. Łatwiej napisac - słuchaj nie wiem czy to Tm czy nie, nie mam pojecia jak to jest w Kolumbii i nie pomogę.

 

Tak sie zastanawiam po co w ogóle dodawac tu jakiekolwiek domeny kiedy zamiast mertytorycznych i pomocnych odpowiedzi mozesz trafic na opinie czasem kluczowa a kompletnie niczym nie poparta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze raz moja opinia poparta 15letnim doswiadczeniem:

Na domene leki.co masz tylko jednego potencjalnego klienta, mianowicie globalna firme, producenta kijkow leki. W mojej opinii WYRAZNIE pominalem kwestie prawne.

 

Rozszerzenie opinii, taki darmowy dodatek specjalny: Ten potencjalny klient istnieje od lat pod domena leki.com i moze pozwac cie przed udrp, a takze wniesc roszczenia cywilne w kolumbii i prawdopodobnie takze w usa. Jesli chcesz miec pewnosc co do tej czesci mojej wypowiedzi to skonsultuj to z prawnikiem. Jesli moja wypowiedz ci sie nie podoba to zignoruj ja. Ale przede wszystkim: daj mi spokoj.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...) Na domene leki.co masz tylko jednego potencjalnego klienta, mianowicie globalna firme, producenta kijkow leki. (...)

 

Być może jestem trochę przepracowany i słabo kojarzę, ale czyż to słowo nie jest synonimem słowa "lekarstwa"? I czy w tym kierunku nie powinna iść wycena. Są jeszcze "lęki" w wersji nIDN.

Mnie słowo "leki" kojarzy się właśnie z farmacją, a producenta kijków nawet nie znałem.

 

Co do wartości omawianej domeny nie będę się wypowiadał, bo nie mam doświadczeń z tą końcówką.

 

#paraleki.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×