Jump to content
necik

Zaparkowana domena wyleciała z Google

Recommended Posts

Witam,

Gdzieś czytałem że przechwycone domeny po serwisach dość szybko wypadają z Google (oczywiście pod warunkiem ze zostały przekierowane na parking).

Tak tez stało się w przypadku mojej domeny. Była na pierwszym miejscu pod pewnym keywordem i po niecałych 2 miesiącach zniknęła z Google (brak wyników dla site:domena.pl).

Zaraz po tym odpaliłem na szybko prosty serwis oparty na skrypcie WP. Niestety, minęły kolejne dwa miesiące a strona nadal nie powróciła do wyszukiwarki.

 

Czy ktoś z Was spotkał sie z taka sytuacją?

Czy są jakieś szanse na powrót do Google?

Share this post


Link to post
Share on other sites

też czytałem że parkowanie domeny mozna zapomniec o ofetywnym pozycjonowaniu w gogle.Ale tez sie pytałem o to na forum czy moge zaparkowac domene na parkingu jezeli chce zarabiac na reklamach w namedrive.Ale jeden z forumowiczów napisał mi ze moge robi co che ze to moge zaparkowac i moge robic co ze chce.Odpisał mi ze nie moge domeny linkować,itp w czsie parkingu.ale podobno w pozycjonowaniu nie przeszkadza parging domen.Właśnie jak to jest dokładnie?bo tez czytąłem w necie o parkingu domeny bo mogą byc problem z pozycjonowaniem w goggle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybkość powrotu do indeksu najprawdopodobniej związana jest z linkpowerem. Spróbuj wrzucić stronę do jakiegoś systemu wymiany ze średnią liczbą punktów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×