Jump to content
Janina Buszynska

taniewebszablony.pl

Recommended Posts

Niestety domena bardzo słaba. Bez serwisu pójdzie za grosze, jednak serwisów tu nie wyceniamy, ale może znajdzie się tu ktoś mądrzejszy w tym zakresie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety domena bardzo słaba. Bez serwisu pójdzie za grosze, jednak serwisów tu nie wyceniamy, ale może znajdzie się tu ktoś mądrzejszy w tym zakresie...

Dziekuje :-).

Nie wiem co masz na mysli "bez serwisow"?.

 

:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuje :-).

Nie wiem co masz na mysli "bez serwisow"?.

 

:-)

Proszę :)

 

"bez serwisu" (witryny), który istnieje aktualnie na domenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-), dziekuje. koszowala 14 zl, to znaczy ze jej wartosc napewno nie jest 0 zl. :-)

Nie podążaj tą drogą Janino:)

 

To, że Ty zapłaciłaś za nią przy rejestracji to nie znaczy, że tyle ona jest warta.

 

Przykład: jeśli zarejestruję domenę "yuyususu.pl" i zapłacę za nią 12zł to też powiesz, że jest warta choćby te 12zł przy wycenie? Jakby tak było to wszyscy jesteśmy bogaci;)

 

Żeby nie OT. Domena jak dla mnie sama w sobie bez wartości, a za Twoje podejście do sprawy nie chce mi się sprawdzać ruchu, pr i innych danych odnośnie tego co na tym stoi.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie podążaj tą drogą Janino:)

 

To, że Ty zapłaciłaś za nią przy rejestracji to nie znaczy, że tyle ona jest warta.

 

Przykład: jeśli zarejestruję domenę "yuyususu.pl" i zapłacę za nią 12zł to też powiesz, że jest warta choćby te 12zł przy wycenie? Jakby tak było to wszyscy jesteśmy bogaci;)

 

Żeby nie OT. Domena jak dla mnie sama w sobie bez wartości, a za Twoje podejście do sprawy nie chce mi się sprawdzać ruchu, pr i innych danych odnośnie tego co na tym stoi.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Oj, zla interpretacja mojej reakcji na post :( . Mialam na mysli nie akurat wycene tej domeny, ale ze wszystko ma swoja wartosc, jesli znajdzie nabywce. I wcale nie chodzilo mi o 0 zl cene tej domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę szans aby sprzedać tą domenę nawet za 10 PLN.

 

Sebastian

alpine5

Nie sprzedaje te domene, ale caly serwis z portfoliem i zaplaconym eshopem z polaczeniem na Allegro. Mam oferty kupna, i dlatego pytam.

Recenzje podobaja mi sie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam adres jest straszny. 3 frazowy, pomieszane słowa polskie i angielskie, do tego słowo tanie... (ale to akurat moje zboczenie, bo mi się źle kojarzy i go unikam. Moje skojarzenia ze słowem tani to tandetny, słabej jakości, podróbka, chińszczyzna). Nie kupiłbym tej domeny nawet za 1zł.

 

A jeżeli chodzi o serwis, to zdecydowanie bym go nie kupił. Raz - jego wygląd nie jest zgodny z obecnymi trendami webdesignu (a tego typu strony powinny dbać o wygląd). Dwa - zawiera same templatki html/css (obecnie bardzo, bardzo, bardzo rzadko trafiają się zapytania o strony www bez cmsa), Trzy - te szablony są tak biedne, że szkoda gadać. Cztery - wielki napis responsive a serwis w ogóle nie jest responsive.

 

Jak masz zapytania to gratuluję, sprzedaj jak najszybciej zanim ten ktoś wyzdrowieje lub dorośnie, bo jak składa ofertę na coś takiego to musi być niespełna rozumu, albo to jakiś gimnazjalista który myśli, że zrobi wielki biznes na szablonach robionych po lekcjach. No chyba że to oferty na poziomie 10zł, bo w sumie nie napisałaś jakiej wysokości są to oferty...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sprzedaje te domene, ale caly serwis z portfoliem i zaplaconym eshopem z polaczeniem na Allegro.

Spam ?

 

Dla mnie 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×