Jump to content
Sign in to follow this  
aszbks

ChwilowkiDlaFirm.pl

Recommended Posts

ChwilowkiDlaFirm.pl

 

Witam,

 

Co sądzicie o tej domenie? Zdaję sobie sprawę, że nazwa jest nieco przydługawa, jednak domena dotyka problemu bardzo popularnej branży i co najważniejsze jest to sektor finansowy, z którego domeny są bardzo mocno przebrane. Ile może być warta tytułowa domena z tematu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chwilówka dla firm? nie no, szczerze przyznam, że nie wpadłbym na zaproponowanie firmie, pożyczki na 30 dni w kwocie do 2000 zł. Nawet nie widziałem, oferty chwilówek skierowanych tylko do przedsiębiorców (tzn. specjalnych ofert dla firm).

Być może jesteś wizjonerem i kk zechce wprowadzić taki produkt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanim sprawdziłem googla stwierdziłem "ninja", ale już nie jestem tego taki pewien. Może coś z tego być. Ustawiłbym 2-4k i poczekał do dwóch przedłużeń i zobaczył jak się sprawa będzie przedstawiać w przyszłości...

Share this post


Link to post
Share on other sites

O zł. Jakie firmy biorą chwilówki?

Możesz mi powiedzieć jaki sens ma Twoja wycena jeśli nie przeanalizowałeś tematu? Gdybyś napisał "w mojej opinii... blabla bla, ciężko będzie o KK", to co innego, ale Ty WYCENIŁEŚ tę domenę, a to różnica.

google...

a tu niby o co Ci chodzi? Znasz lepszą wyszukiwarkę? Proszę podaj jej nazwę - chętnie skorzystam z czegoś lepszego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba normale że skoro ja wyceniam tzn. w mojej opinii :wacko:

Edited by gruby

Share this post


Link to post
Share on other sites

To chyba normale że skoro ja wyceniam tzn. w mojej opinii :wacko:

Wycena a opinia, to dwie różne sprawy. Ty bezsensownie wyceniłeś domenę i do tego się przyczepiłem. Wycena zobowiązuje do zagłębienia się w temat osoby, która zabiera głos w tym dziale, a opinia niekoniecznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×