Jump to content
Sign in to follow this  
studio79

primitive.pl

Recommended Posts

primitive.pl

 

Witam,

Świeżo zarejestrowana.

Od razu skojarzyło mi się że świetnie nadawałaby się na pod nazwę jakiegoś nowego napoju energetycznego typu "Tiger" albo "Black"...

 

Na ile byście ewentualnie wyceniali ją dla KK??

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się skojarzyło z piosenką Roisin Murphy, którą bardzo lubię, która nosi właśnie taki tytuł, jak w domenie.

 

Myślę, że na nazwę energy drinka średnio się nadaje, (chociaż kto wie), a bardziej pod jakiś inny brand, może odzież (PROSTO się jakoś sprawdziło - trochę nawiązuje), obuwie, albo - kto wie zegarki, czy jakieś rowery lub sprzęt dla podróżujących, (jak np. plecaki EASTPACK) itp.

 

Wycenić dla KK? Hmm, to zależy co się będzie działo z tym słowem na rynku globalnym. Ja bym nie pogardził średnimi 4 iksami w ciągu 2-3 przedłużeń.

 

Trochę mnie jedynie martwi lekkie pejoratywne zabarwienie tego słowa, ale czasem i takie znajdują zastosowanie w brandingu.

 

Powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę mnie jedynie martwi lekkie pejoratywne zabarwienie tego słowa, ale czasem i takie znajdują zastosowanie w brandingu.

 

Lekkie? Dla mnie jest bardzo mocne zabarwienie pejoratywne.

 

Myślę, że żadna poważna firma nie zdecyduje się na promocję takiego brandu w przypadku standardowego produktu (odzież, zegarki, buty, itp.). Nie wyobrażam sobie wyrobienia w potencjalnych konsumentach tych produktów poczucia chęci posiadania czegoś "prymitywnego". Tutaj nawet użytkownicy starych BWM po wiejskim tuningu, wyczują że coś nie halo, gdy jakiś producent wypuści serię dresów "Primitive" :)

 

Jedyne zastosowanie to nazwa jakiegoś zabawnego (a raczej quasi zabawnego) portalu typu "kwejk". No, może ewentualnie biuro podróży oferujące wyprawy do dżungli Amazonii, czy siedliska Aborygenów. Ale nawet gdyby ktoś wpadł na taki pomysł, to musi sie liczyć z całym wysypem literówek: prymityve, prymitive, prymityw, primityve, primityw, prymityv, prymitive, prymitiw, itd.

Dla mnie więcej minusów, niż plusów.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×