Jump to content
Sign in to follow this  
mirec

chengdu-lodz.eu chengdu-lodz.pl

Recommended Posts

chengdu-lodz.eu

chengdu-lodz.pl

 

Domeny zarejestrowane dziś.

 

Pomysł na rejestracje w związku z nowo otwartym połączeniem towarowym między Chinami a Polską/Europą i dużym potencjałem tego połączenia. Temat na topie (m.in. http://tiny.pl/hsdzb). Być może jedynym KK mógłby być aktualnie tylko obecny operator połączenia, z drugiej strony nie wiadomo jaka będzie przyszłość tego połączenia.

 

Co myślicie o tych domenach? (i w ogóle tego typu pomysłach na rejestrację - jeszcze świeżak jestem;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Owner proszę Cię o uzasadnienie - tak na przyszłość, żebym wiedział dlaczego nie inwestować w takie domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli widzisz w nich wartość (ja się nie dopatrzyłem), to weź do kompletu (chociaż zarezerwuj) wersję bez myślnika - jest ważniejsza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Up: Jako, że coraz głośniej robi się o tym połączeniu kolejowym, zaryzykowałem dokupując domeny o tej tematyce. Obecnie posiadam pakiet:

 

chengdu-lodz.pl, chengdu-lodz.eu, chengdulodz.com, lodzchengdu.com, lodzchengdu.pl, lodz-chengdu.pl (ostatnie 4 wydają mi się najbardziej sensowne)

 

Co sądzicie o potencjale tych domen? Warto było kupować? Ten kierunek inwestycji w domeny, jeśli chodzi o tematykę, jest poprawny w ogóle według Was?

Ogólnie jest duże zainteresowanie tym połączeniem w skali globalnej(Europa Środkowa<->Chiny) (

)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(...)chengdu-lodz.pl, chengdu-lodz.eu, chengdulodz.com, lodzchengdu.com, lodzchengdu.pl, lodz-chengdu.pl (ostatnie 4 wydają mi się najbardziej sensowne)

 

Co sądzicie o potencjale tych domen? Warto było kupować? Ten kierunek inwestycji w domeny, jeśli chodzi o tematykę, jest poprawny w ogóle według Was? (...)

 

Być może nie wyczuwam jakiegoś rodzącego się trendu, ale moim zdaniem ten kierunek prowadzi na boczny tor.

Na podobnej zasadzie można tworzyć tysiące domen będących połączeniem dwóch miast, a jakoś nie słyszałem o sprzedaży takiego zestawienia.

W kontekście tego miasta jakąś wartość może mieć ewentualnie domena "chengdu#pl", ale ta jak widać już zarejestrowana od 2010 (nie jest zagospodarowana). Chociaż i tak miasto liczące 3 mln mieszkańców jest jednym z zapewne dziesiątek milionowych miast chińskich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×