Jump to content
Sign in to follow this  
DeRyL

ND czy SEDO ????

Recommended Posts

Witam,

 

Krótko i na temat. Wciąż jest dylemat. Jak zaparkuję domenę na ND to mam możliwość sprzedaży z dwóch źródeł ND i sedo. Niestety ND nie ma samej sprzedaży domen.

Najbardziej denerwuje w sedo mala mozliwość żaglerki keywordsami.

 

Pytanie do bardziej doświadczonych parkowców .....

Czy więcej posiadacie globalnych czy polskich domen, które gererują najwiejszy ruch ???

 

Zasady wyboru nazw a później ruch na domenach jest naprawdę moim zdaniem kwestią strzału, wydaje się, że domena może mieć naprawdę duży ruchj a okazuje się, że największy ruch generuje inna, najśmieszniejsza, że com.pl. I to napradę duży ruch

 

 

pzdr

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz zaparkować w ND i wystawić ją na sprzedaż. Jednak sprzedaż tej domeny będzie wtedy możliwa przez formularz na zaparkowanej stronie (nie ma katalogu z domenami wystawionymi na sprzedaż) - więc musisz mieć ruch aby sprzedać domenę.

 

Ja osobiście mam więcej domen .pl niż globalnych gdyż wszystkie ruchliwe domeny globalne zostały zarejestrowane już dwa lata temu. Moim osobistym zdaniem należy się rozglądać na polskim rynku oraz podobnym do polskiego, który będzie w przyszłości wyglądał bardzo obiecująco (np. ostatnio uwolnione domeny .es).

 

A propo domen z ruchem to nie jest tak do końca kwestią strzału, istnieją pewne reguły dzięki którym można mieć pewność lub prawie pewność, że domena będzie miała ruch. Mówię tutaj głównie o literówkach gdyż type-iny to wiadome, im bardziej popularne słowo tym większy ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli na ND nie da sie sprzedac ? tylko zaparkowac? jak juz pisze to mam pytanko czy mozna zaparkowac na sedo i nd ta sama domene nie rozumiem zbytnio bo chcialbym na nd ale jak ja mam sprzedac ? na nd zarabiac z klikow ? sprzedawac na sedo? nie bedzie zadnych problemow jak bedzie tu zaparkowana i tu jezeli jest to mozliwe technicznie gdzies czytalem posta nie moge teraz znalezc ze jakies kary sa po 100k $ jezeli przez rok sie zmieni czy cos tylko nie wiem o co chodzilo za bardzo ( jak mam na nd to jeje nie sprzedam przez ta firme? )

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nd takze da sie sprzedac wystarczy zaznaczyc tylko "list for sale". Kary za przeniesienie z Sedo juz nieaktualne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×