Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Upiecz.pl

Recommended Posts

Upiecz.pl

 

Witam,

 

dziś zapytanie czy według Was oddać tą domenę za średnie xxxx czy może warta ciut więcej?

 

pozdr

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

ugotuj.pl to to nie jest , za 5k bym oddał bez mrugniecia okiem ;-)

 

Ja bym ją nawet spokojnie za 3k puścił...

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

ugotuj.pl to to nie jest , za 5k bym oddał bez mrugniecia okiem ;-)

Ja bym oddał za połowę tego... ale ja wciąż się uczę ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myśle ze nie warta wysokiego x xxx .

za 3 - 4 xxx bym sprzedawał bez wątpliwości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym ją nawet spokojnie za 3k puścił...

 

Sebastian

alpine5

 

 

Ja bym oddał za połowę tego... ale ja wciąż się uczę ...

 

 

jak da Ci ktoś 1k to bierz i uciekaj nim zdąży się rozmyślić...

:)

 

 

Myśle ze nie warta wysokiego x xxx .

za 3 - 4 xxx bym sprzedawał bez wątpliwości

 

 

Również bym oddał ;-)

 

Dlatego wg mnie nie warto wrzucać na Forum wycen w momencie otrzymania oferty.

.

A co najmniej pamiętać o zaznaczeniu opcji "nofollow", choć podejrzewam, że gdy KK dowiaduje się, że domeny "tyle" kosztują, to próbuje szukać jakichś wycen, zastanawia się czy warto "tyle" wydać na adres i prędzej, czy później trafia na "di", gdzie widzi taką wycenę i zaczyna twardsze negocjacje lub rezygnuje z zakupu.

Akurat Grzegorz z pierwszej łapanki raczej nie jest i zna wartość swoich domen, ale czy widząc takie wyceny w obliczu rezygnacji KK nie będziemy teraz płaszczyć się przed nim, by może kupił za pół ceny, bo w świetle wycen innych domainerów mogę nie sprzedać tej domeny?

Gdybam tak sobie, bo raczej jestem daleki od takich zachowań... Już nie marudzę.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego wg mnie nie warto wrzucać na Forum wycen w momencie otrzymania oferty.

 

Nie tylko nie warto, ale wręcz nie powinno się tego robić. Ludzie są coraz bardziej ogarnięci w temacie docierania do różnych informacji (opinii itd) umieszczonych w sieci i coraz bardziej doceniają zalety przycisku SZUKAJ Z GOOGLE, dzięki któremu jak po nitce do kłębka trafiają tam, gdzie wolelibyśmy, żeby nigdy nie trafili (np. na forum di.pl). NOFOLLOW teoretycznie zdaje egzamin, ale tylko na krótką metę; w praktyce nie ma możliwości trwałego zablokowania potencjalnemu zainteresowanemu zakupem takiej czy innej domeny dostępu do zasobów di.pl. Może tu wejść każdy, co jest oczywiste i nawet chwalebne (w kontekście polityki generalnego uświadamiania laików co do potencjału i wartości domen internetowych). Niemniej należy mieć tego świadomość i samemu stać na straży swoich domen, nie dopuszczając do niekontrolowanego wycieku niepożądanych (w sensie czysto biznesowym) informacji. Poddając domeny wycenie należy liczyć się z tym, że nie zawsze przeczytamy w opinii o nich to, co chcialibyśmy przeczytać. Zderzenie naszych oczekiwań z często druzgocącą cenzurką innych użytkowników forum jest może i wskazane (zawsze warto posłuchać opinii innych, bo dzięki wielu subiektywnym punktom widzenia uzyskujemy - przynajmniej namiastkę - obiektywizmu, niezbędnego do spojrzenia na wiele kwestii z właściwej perspektywy), ale w szczególnych przypadkach na pewno nie tylko nie chciane, ale i godzące w nasze indywidualne interesy. Dlatego w pełni podzielam zdanie doggystyle4 w w/w sprawie, w której również pozwoliłem sobie zabrać głos - jednocześnie przepraszając za mały OT. <_<

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×