Jump to content
Sign in to follow this  
cannot

pielegnacje.pl

Recommended Posts

pielegnacje.pl

 

Witam, jak sądzicie czy znajdzie się potencjalny kupiec? Jak by się ktoś trafił to sprzedawać za każdą zaproponowaną kwotę czy ustalić jakieś minimum?

Zastosowanie jest chyba dość szerokie: pielęgnacje twarzy, całego ciała, ogrodów, kwiatów itp.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak punktując:

- są takie słowa, które chociaż teoretycznie mają liczbę mnogą, ale jest ona rzadko używana (czyli na "MINUS"),

- spotkałem się z zainteresowaniem niektórych KK liczbą mnogą, jako zamiennikiem niedostępnej zazwyczaj liczby pojedynczej (czyli na "PLUS"),

- w tym przypadku pojedyncze słowo nie określa jednoznacznie zakresu działalności (co wspomniał cannot), co teoretycznie zwiększa szanse sprzedaży, ale praktycznie "rozmywa" domenę (czyli na "MINUS").

 

Reasumując: jestem na "NIE" i już ją mając z radością bym powitał każdą ofertę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

- w tym przypadku pojedyncze słowo nie określa jednoznacznie zakresu działalności (co wspomniał cannot), co teoretycznie zwiększa szanse sprzedaży, ale praktycznie "rozmywa" domenę (czyli na "MINUS").

nieprawda, im wiecej klientow tym wyzsza cena, reszta jest niewazna

Share this post


Link to post
Share on other sites

l.poj - super

l.mn. niepoprawna forma -> nieużywana -> 0 zł ( wg. mie )

 

według mnie pielęgnacja daje tylko 1 możliwość natomiast pielęgnacje już kilka tz. np. pielęgnacja włosów-1 metoda, pielęgnacje włosów- już kilka metod itp. ale to tylko moje spostrzeżenia. Wiem że domena nie jest mocna i nie spodziewam się z niej zysków wysokiego xxx. dziękuję za sugestie i mam nadzieję że się jeszcze ktoś wypowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a pielegnacja l poj nie daje wielu mozliwosci - pielegnacja wlosow (kilka metod) ?

 

dla mnie domena słaba i raczej nic z tego nie bedzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×