Jump to content
Sign in to follow this  
cannot

wifinet.pl

Recommended Posts

Ja bym nie zarejestrował...

 

Sebastian

alpine5

Często domeny są wyceniane na 0zł ale nie zawsze domena wyceniona na 0 nie oznacza że nie można jej sprzedać za całkiem przyzwoity grosz.

W tym wypadku po mailingu domena poszła za 500zł.

Podobnie było z moją drugą domeną, softs* pl na aukcji znalazła swojego amatora za 750zł a na forum nawet nikt nic nie napisał jak dałem ją do wyceny. Nie chciałbym rozbudzać tu wyobraźni ludzi zaczynających swoją przygodę z domenami ale za te dwie domeny zapłaciłem 24 zł i w ciągu niecałego miesiąca sprzedałem je za 1250zł na AM.

Po co to piszę?: domenami interesuję się od niedawna i zauważyłem, że na forum pojawiło się kilka nowych osób (takich jak ja) więc Panowie/Panie nie martwcie się wycenami. Cena domeny zależy tylko od tego ile jest warta dla KK. Przepraszam jeżeli pisząc to kogoś uraziłem.

Edited by cannot
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

Oczywiście masz rację i nikogo nie uraziłeś, bo nie napisałeś "i co głupki??? nic się nie znacie!!!!" Domeny również bym nie zarejestrował, mimo, że wiem, że poszła za fajne pieniążki. Pamiętaj, że każda marnie wyceniona domena ma prawo pójść za kilkaset zł - nawet bez żadnego mailingu. Mam tylko nadzieję, że nie jest to brzydki spam, a w miarę profesjonalnie napisana oferta ponieważ bezsensowny spam-mailing na pewno nie jest bez znaczenia dla branży i może stawiać nas w złym świetle.

 

Gratuluję bardzo dobrych sprzedaży.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że robię to w miarę kulturalnie. Jeżeli piszę pierwszy pytam czy mogę przesłać ofertę z zaznaczeniem że brak odpowiedzi jest traktowany odmownie i z mojej strony brak będzie dalszego kontaktu ( nie chcę wymuszać na nich żeby fatygowali się z odpisywaniem i nie muszą się martwić że będę ich więcej "nękał")

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×