Jump to content
Sign in to follow this  
CzarnyElo

seotop.pl seosoft.pl

Recommended Posts

seotop.pl

seosoft.pl

 

Witam,

 

jak oceniacie i wyceniacie ww. domeny? Osobiście nie mogę patrzeć na strony typu pozycjonowanie-stron-wroclaw.pl i nie potrafię sobie wyobrazić jak osoby z tak pokrewnej branży, która przynajmniej powinna orientować się w temacie domen mogą zakładać takie bohomazy... a po ww. domeny nikt się nie zgłasza... ;)

 

Pozdro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

wydaje mi się, że na upartego to znajdzie się jeszcze sporo wolnych nazw wg. tego klucza

 

for example: seokid pl - niezbyt może przysparzająca szacunku ale WOLNA :)

Czas poświęcony na znalezienie: 2 minuty! Daję głowę, że da się znaleźć wiele zamienników!

Share this post


Link to post
Share on other sites

seokid...? seochu też wolna :D Co to jest kid i jaki ma związek z seo? Soft wiadomo co oznacza, natomiast top jest ściśle związane z tą branżą i pozycjonowaniem do top 10, top 3 i top 1. Top - najwyżej w wynikach wyszukiwania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

..., natomiast top jest ściśle związane z tą branżą i pozycjonowaniem do top 10, top 3 i top 1. Top - najwyżej w wynikach wyszukiwania...

 

Dlatego też nie wyceniałem seotop ze względu na ścisłe powiązanie z branżą, bo równie dobrze może się nieźle sprzedać, a jedynie odniosłem się do jej wyglądu i niejako poprawności - przy odwróconym szyku domena byłaby niezła, jednak TOP z "prawej" strony wg mnie dyskwalifikuje tę domenę z profesjonalnych zastosowań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×