Jump to content
Sign in to follow this  
Guest

dojedziemy.pl

Recommended Posts

Guest

dojedziemy.pl

 

Witam.
Proszę o wycenę
Domena dobra pod portal typu blablacar jak i pod każdą firmę działającą mobilnie z dojazdem do klienta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponieważ ten portal pełni także rolę edukacyjną to się odezwę chociaż nie bardzo mi się chce. Powiedz mi, dlaczego ktoś miałby zapłacić Tobie za tę domenę więcej jak 10 zeta? Albo nie odpowiadaj. Natomiast ja Tobie odpowiem. Jeśli znajdziesz kupca na tę domenę to tylko takiego który jest kompletnie zielony w temacie domen a w dodatku mało rozgarnięty bo nie raczy pomyśleć przed złożeniem swojej hojnej propozycji, że może sobie przecież zarejestrować z palca coś podobnego za cenę rejestracji. Podobnych terminów w postaci wolnych domen bez ruchu można znaleźć wiele. Twoja domena nie jest żadnym generykiem więc ruch na niej jest na 99.9% zerowy. A to oznacza, że aby coś pod nią ruszyło to trzeba to wypromować. A skoro mam domenę promować to zarejestruje sobie coś z palca bo i tak ją wypromuję. A jeśli tak to idąc za podanym przez Ciebie przykładem wymyślam na poczekaniu bubucar, bumbumcar, krakracar i dziesiątki innych "car-ów" jak również pochodnych od "dojedziemy". Moja rada jest taka abyś zastanowił się następnym razem czy Twoja domena to niezastąpiony bestseller bo jeśli nie to możesz być pewien, że to rejestratorzy dojadą Ciebie finansowo ;) Nie gniewaj się z powodu mojej szczerej oceny.

Edited by Pablo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×