Jump to content
Sign in to follow this  
Koziołek

cecylia.eu aleksandra.eu amelia.eu cyrk.eu karol.eu koral.eu kowary.eu rabat.eu skok.eu kabala.eu danuta.eu

Recommended Posts

cecylia.eu

500

aleksandra.eu

1000

amelia.eu

500

cyrk.eu

100

karol.eu

1000

koral.eu

1000

kowary.eu

500

rabat.eu

1000

skok.eu

1000

kabala.eu

1000

danuta.eu

500

 

Witam serdecznie, wybrałem 10 wartościowych domen EU,

prawie wszystkie istnieją ze rejestru (7.04.2006 g. 11:00) EURID,

więc nawet domainerzy nie mieli możliwości ich rejestracji,

nie bardzo chcę się pozbyć, w tak niskich cenach

wszystkich, ale nie wiem co komu się podoba,

więc przy każdej podaję cenę kupna od ręki,

ale proszę o szybką decyzję (njlepiej na priv,

lub tel 724 222 444), bo to chwilowa oferta.

Pozdrawiam Wszystkich

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, do wyboru jeszcze dorzucę parę b.wartościowych domen eu poniżej.

 

Jasne, że mam ich więcej (są uzyskane po okresie "sunrise", praktycznie bez możliwej wolnej rejestracją domen EU

dla klientów polskich rejestratorów 7 kwietnia 2006 roku z "zerowej" akredytacji 400 adresów w domenie .EU,

w miarę czasu "samoistnie" odsprzedałem większość, ale dobrych kilkadziesiąt mam jescze, generalnie zdradzę,

że wśród domainerów domeny eu stanowią mniejszość obrotów, natomiast, co cieawe w zdecydowanie wyższych

kowtach sprzedawałem domeny eu, a nie pl, pewno to wynkia z faktu, że polskie kupują domainerzy,

a eu praktycznie tylko klienci końcowi). Dlatego nawet dobre domeny EU sprzedają się wolniej

od PL, ale za zdecydowanie wyższe ceny :) i łatwość o KK, nawet w porównaniu do adresów PL.

 

Dla nieświadomych i jako ciekawostkę mogę też napisać, że w 2006 roku żaden z polskich rejestratorów

(było ich wtedy tylko jedenastu) dla domen eu nie dysponował więcej niż jedną akredytacją EURID,

co technicznie oznacza, że niezależnie od "medialnej propagandy sprzedażowej" i kolejkowania setek tysięcy adresów

u rejestratora, każdy z nich (nawet ówcześnie największy Home), z powodu pojedyńczej akredytacji od g. 11:00

w dniu 7.04.2006 mógł wysyłać TYLKO jedno odpytanie rejestracyjne do bazy whois EURID nie częściej

niż co 1 (słownie co jedną) sekundę. Warto więc wyliczyć, że np. prze zgłoszeniu (akcja trwała parę miesięcy)

do rejestracji np. 20.000 tysięcy domen klient miał szansę na własna (załóżmy z 10tys.pozycji ) domenę EU

dopiero po godzinie 13:46, a każdy rejestrator kolejował te same nazwy, przy czym powstały specjalne zerowe

pddziały (bez oddziału nie miały prawa rejestracji domen z końcówką EU) firm z USA na cyprze dysponujące

np. po 800 akredytacji, czyli technicznie rejestrujące 800 domen w każdej sekundzie po 11:00,

a nie JEDNĄ jak polscy rejestratorzy! Oczywiście rejestratorzy w polsce dokonali zwrotu "kaucji" klienta w przypadku

niepowodzenia rejestracji, co było do przewidzenia ;)

 

Wiele osób myśląć o domainingu wyobraża sobie, że to taki łatwy biznes wymagający jedynie genijalnej

inteligencji rejestruących jakieś kuriozalne frazy lub lepsze nazwy, ale w domenach funkcjonalnych,

jak np. *.com.pl i oczekujący ich sprzedaży w niebotycznych cenach,

a to naprawdę bardzo szerokie i wymagające zagadnienie.

 

Do wyboru jeszcze dorzucę brylnty domenowe, chociaż coraz bardziej widzę, że większość traktuje

z taką samą nadzieją handel domenami, jak lotto, mając nadzieję, że rejestrując domenę za 4 złote wygra co najmniej milion :)

  • brylant.eu (500 PLN)
  • arabica.eu (1000 PLN)
  • trwam.eu (500 PLN)
  • rynkowa.eu (500 PLN)

 

kontakt najlepeij na priv lub tel 724 222 444

 

 

Uwaga, oczywiście powyżej cyrk.eu jest za 1000, a nie za "stówkę", serdecznie przepraszam

za brak zera, ale nie można edytować powyższego wpisu w tym dziale, a to i tak są drastycznie

zaniżone ceny jak na domeny tej klasy, dlatego na tych domenach nabywca ma realną możliwość

zarobienia kilku/klkunastu tysięcy.

 

Mogę wyprzedać koło 3-ch, a max do 5-ciu domen w ten sposób.

 

Pozdrawiam i refleksu

Edited by Koziołek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×