Jump to content
Sign in to follow this  
r4q88

www.kuplaptop.pl

Recommended Posts

www.KupLaptop.pl przed chwila zarejestrowalem. Spodobaly mi sie domeny typu kupbilet.pl kupdom.pl itp. kup+porządny rzeczownik.pl :o

Co o niej sadzicie? warto bylo:>? zaszaleć za 1,10 zł;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
www.KupLaptop.pl przed chwila zarejestrowalem. Spodobaly mi sie domeny typu kupbilet.pl kupdom.pl itp. kup+porządny rzeczownik.pl :o

Co o niej sadzicie? warto bylo:>? zaszaleć za 1,10 zł;]

moze i warto, jak puscisz na allegro to chcetny sie znajdzie, ale kup laptop, to jakos dziwnie brzmi, moze kup laptopa to bardziej ok :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
bardzo dziwna forma :/ wg mnie 0zl kuplaptopa.pl bylo by lepiej

tez tak mysle, o czym napisalem, ale skoro filolodzy tak twierdza :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
tylko pogratulowac, pozdrawiam

ps - to nie zmienia faktku ze ta forma gramatyczna mi sie nie podoba, ale najwazniejsze ze to rynek wycenil Toja domene.

Rynek , Rumcajs dobrze mówi , my tu mozemy wyceniac a tak naprawde wszystko weryfikuje rynek.

Sam miałem niby knota, sprzedałem za całkiem fajna sumke cos co koledzy ocenili,wycenili tutaj na max reg fee :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o domeny ze słowem "laptop" "laptopy" to te domeny są bardzo mocno przebrane. Generalnie jeżeli chodzi o Allegro to myslę, że osiągnie słabe xxx. (obstawiam okolice 300zł).

Nie prezentuje się fatalnie, tak średnio.

Za to przedrostek 'kup' jest na 'fali' więc może się spodobać :)

 

P.S NIe był to czasem spad po mnie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

na kuplaptopa.pl jest sklep internetowy... nie wiem czy nie zaryzykowac i nie napisac do nich. Moge miec przez to klopoty? w sumie to nie jest tm.

Jak sadzicie to ze pod bardzo podobną nazwą jest sklep internetowy to jest plus czy minus? plus wiadomo dla ilosci odwiedzajacych, na pewno niektorzy klienci sie pomyla i wpisza inna formę. A minus? moze to ze domena traci na wyjatkowosci i autonomi. Nie wiem czy taka informacje zamiescic w aukcji czy nie...

Prosze was o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
na kuplaptopa.pl jest sklep internetowy... nie wiem czy nie zaryzykowac i nie napisac do nich. Moge miec przez to klopoty? w sumie to nie jest tm.

Jak sadzicie to ze pod bardzo podobną nazwą jest sklep internetowy to jest plus czy minus? plus wiadomo dla ilosci odwiedzajacych, na pewno niektorzy klienci sie pomyla i wpisza inna formę. A minus? moze to ze domena traci na wyjatkowosci i autonomi. Nie wiem czy taka informacje zamiescic w aukcji czy nie...

Prosze was o pomoc.

 

ja bym od razu im maila wyslal. nie moga Ci nic zrobic. ich strata, ze nie zabukowali tamtej domeny. im szybciej do nich napiszesz tym lepiej :) powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×