Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

Psychometria.pl

Recommended Posts

Psychometria.pl

 

Psychometria.pl

 

Dostałem na nią ofertę...nisko...xxx.

 

Jak ją wyceniacie i za ile byście puścili...

 

 

#

gdyby ktoś jeszcze był nią zainteresowany to zapraszam...

:)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od pewnego czasu jakby wzrosło zainteresowanie domeną :

 

Psychometria.pl

 

W ostatnim miesiącu 3 oferty ( w tym dwie od tego samego kolegi domainera ) i 5 zapytań...

Nie wiecie czym to może być spowodowane ?

:)

 

Generalnie liczę na KK z zasobem średnionio - niskiego budżetu na poziomie 2k...

Swego czasu miałem pomysł uruchomić pod nią serwis z testami różnorakiego rodzaju dla różnych grup wiekowych...

 

Ale też myślę iż domena ma również ciekawe " brandowe " zastosowanie pod projekty typu Kwejk.pl

Wiem...dużo tego ale z drugiej strony aż szkoda że leży odłogiem...

 

A Wy jakie macie zdanie na jej temat i jakie pomysły na zastosowanie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja Ciebie atakowałem ale tylko raz :) Chciałem ją dla kumpla który daje korki na SWPS z Psychometrii... Tak trochę z innej strony to nie wiem dlaczego ale mi cały czas chodzi po głowie ta nazwa jako brand dla jakieś knajpki na starej Pradze w Wawie :) A tak serio to ile osób wie co to jest i jeszcze do tego ma kasę ? :)

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja Ciebie atakowałem ale tylko raz :) Chciałem ją dla kumpla który daje korki na SWPS z Psychometrii... Tak trochę z innej strony to nie wiem dlaczego ale mi cały czas chodzi po głowie ta nazwa jako brand dla jakieś knajpki na starej Pradze w Wawie :) A tak serio to ile osób wie co to jest i jeszcze do tego ma kasę ? :)

może i raz...ale z tego co pamiętam to składałeś dwie oferty...plus komentarz...

:)

Kolega niech z korków uzbiera trochę grosza i podbije z jakąś poważną ofertą...

Parę dni temu mogłem ją sprzedać za 1k...widocznie ten, kto to zaproponował miał pomysł, czy też ma na jej wykorzystanie...

Te wczorajsze 50 zł to od Ciebie też ? czy od kolegi studenta ?...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

to wczorajsze nie moje... kolega nie jest studentem tylko wykładowcą ale jak widać i tak to ile chcesz jest dla niego za dużo :) Pogadam z nim aby się zastanowił nad jakaś lepszą ofertą...

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

to wczorajsze nie moje... kolega nie jest studentem tylko wykładowcą ale jak widać i tak to ile chcesz jest dla niego za dużo :) Pogadam z nim aby się zastanowił nad jakaś lepszą ofertą...

Za godzinę korków jako wykładowca bierze ze stówkę...albo lepiej...jak zainwestuje będzie brał po 120...szybko mu się zwróci...jak pomyśli nad tym o czym pisałem wyżej...zabawowa strona z testami dla dzieciaków, starszaków i dorosłych...

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to wczorajsze nie moje... kolega nie jest studentem tylko wykładowcą ale jak widać i tak to ile chcesz jest dla niego za dużo :) Pogadam z nim aby się zastanowił nad jakaś lepszą ofertą...

Gdybym chciał skorzystać z korków, to raczej przez platformę, która daje możliwość porównania cen, doświadczenia i opini o potencjalnym wykładowcy.

 

Biorąc pod uwagę, że korki dla wykładowcy są dodatkowym źródłem dochodu i dostępne są darmowe portale ogłoszeniowe nie widzę zbytniego powodu inwestowania xxx i czasu w taki projekt przynajmniej IMHO. Jak jest dobrym profesorem lub doktorem niech zrobi sobie stronkę pod nazwiskiem jako marka sama w sobie, ja np. miałem wykłady z DR http://www.rosati.pl/ i jeszcze kilku wykładowców miało stronki, gdzie adres był ich nazwiskiem i na wykładzie podawali go, umieszczali tam materiały z zajęć, dalej to już poczta pantoflowa :)

 

Co do samej stronki to prędzej firma HR-owa mogłaby się zainteresować, ale tu jest pytanie czy tak rzeczywiście będzie ponieważ takie firmy aktywnie szukają firm, którym sprzedają usługi, więc kontakty, przetargi, telefony chyba rzadko wyszukanie przez klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psychometria to dosyć szeroka i złożona nauka dlatego fajnie na tej stronie umieścić coś poważniejszego i zarazem ciekawszego. Też nie popieram zakładania na takiej stronie info o korepetycjach... i tak też się nie stanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedana, zatem temat z mojej strony jakby nieaktualny...Za to dla kolegi od Maku jak najbardziej...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedana, zatem temat z mojej strony jakby nieaktualny...Za to dla kolegi od Maku jak najbardziej...

:)

Możecie zdradzić kwotę sprzedaży ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×