Jump to content
Sign in to follow this  
cannot

ludzik.pl

Recommended Posts

ludzik.pl

 

Niestety jedna z domen dodanych do przechwycenia o której zapomniałem.Na szczęście był to niski priorytet czyli 25zł.

 

Jak myślicie jest szansa na xx a może niskie xxx ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby to był chociaż lodzik, to może byś coś na tej domenie ugrał :D

 

A tak na poważnie, to ten ludzik całkiem mi się podoba, choć nie widzę zastosowania (po prostu chyba brzmi tak w miarę przyjemnie to słowo i tu jest jedyny atut).

 

Sebastian

alpine5

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówka od luzik.pl ;-P

 

Za 200 - 300,- pożegnałbym się bez żalu.

Chociaż miła w wymowie, to raczej bez potencjału.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ludzik.pl

(...)

Jak myślicie jest szansa na xx a może niskie xxx ?

Jaki jest sens przechwytywania myśląc o sprzedaży za xx? To są raczej ceny wyprzedażowe, gdy zobaczymy, że się myliliśmy w pierwotnej ocenie potencjału domeny, ale jak od razu ją oceniamy na tyle, to znaczy, że jest to coś ninjopodobnego.

 

I co do meritum, to nie widzę w niej potencjału. Nic mi się z nią nie kojarzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi się kojarzy z ludzikiem z Lego... :) nie więcej.

 

Szukałem projektów związanych z hasłem " ludzik " i znalazłem LUDZIK MICHELIN i wpadł mi do głowy pomysł :) Co myślicie jakbym napisał do nich oczywiście bardzo grzecznie, że LUDZIK MICHELIN powinien posiadać swoją stronę na której byłaby jego historia przedstawiona dla najmłodszych fanów motoryzacji połączona z edukacją o bezpieczeństwie na drodze zarówno dla dorosłych i dzieci ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzik - a może ktoś o takim nazwisku się zgłosi? ;)

 

w każdym razie zastosowanie domeny ograniczone jedynie granicami ludzkiej wyobraźni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzik - a może ktoś o takim nazwisku się zgłosi? ;)

 

w każdym razie zastosowanie domeny ograniczone jedynie granicami ludzkiej wyobraźni.

 

Podbijam bo właśnie dostałem na nią zapytanie. zenek trafił w 10 :) Zapytanie od tego Pana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podbijam bo właśnie dostałem na nią zapytanie. zenek trafił w 10 :) Zapytanie od tego Pana

No tak, informatyk, to na pewno nie trafi na to forum i nie przeczyta jaką może dostać w odpowiedzi cenę.

Proponuję szczegółowo opisać strategię negocjacji. Na początek zaproponuj 900 PLN, ale gdy się nie zgodzi to obniżysz do 600, a jeśli twardo będzie negocjował, to za 300 oddasz ;-)

 

Aha i nie zapomnij mu napisać, żeby przypadkiem nie wchodził na "di.pl", bo tam ... nie ma nic ciekawego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×