Jump to content
Sign in to follow this  
dominatorek

gielda-waluty.pl

Recommended Posts

Giełda (GPW) jest związana z walutami. Nie chodzi mi o gielda walut, tylko 2 odbębne sformułowania:

Giełda jako gielda paierow wartosciowych i waluty.

 

Trochę pokrętne to co piszesz i szczerze mówiąc niewiele z tego rozumiem :)

 

Co do domeny to oczywiście bym jej nie zarejestrował -> domena nic nie warta ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Giełda (GPW) jest związana z walutami." a w jaki sposób? Chodzi Ci o te kilka kontraktów na których i tak nikt nie inwestuje? Bo chyba nie chodzi Ci ogólny wpływ notowania polskiej waluty do innych - bo rzeczywiście jest tutaj wpływ ale nie sądzę, że to masz na myśli. I dlaczego definiujesz giełdę jako GPW, w Polsce są jeszcze Giełda Towarowa, Energii itd. Domena bez sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ale autor wątku sam pisze, że nie chodzi mu o takie powiązania. Poza tym on pisze o GPW. A forex to zupełnie inna sprawa i jeżeli już to gieldawalut czy gielda-walut bo chyba nie może być giełda jednej waluty :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena zbyt zakręcona, jako osoba związana z "finansami" mogę Ci to szczerze powiedzieć :(

Co do swojej natury giełda papierów wartościowych i forex są odrębnymi "światami".

Równie dobrze można zarejestrować

 

akcje-waluty-obligacje-ubezpieczenia-kredyty.pl itd.

 

 

edit:

niby "świat finansów" jest połączony i się zazębia, ale jak się już czegoś szuka to konkretnie :)

Edited by Kasyn

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

niby "świat finansów" jest połączony i się zazębia, ale jak się już czegoś szuka to konkretnie :)

 

Zbyt konkretnie tez nie ma sensu. Ogólne frazy też są świetne.. money.pl, bankier.pl itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zbyt konkretnie tez nie ma sensu. Ogólne frazy też są świetne.. money.pl, bankier.pl itp.

 

Masz rację, jak dla mnie są dwie drogi, albo coś konkretnego jak gieldawarzyw.pl :) itp. albo "ogólne" serwisy jak money i bankier gdzie masz odpowiednie zakładki i możesz sobie wybrać co chcesz oglądać.

 

Natomiast w omawianym przypadku, ani nie mamy nic konkretnego ani ogólnego serwisu tylko. Przypomina to raczej wycięcie dwóch zakładek z np. 10 z wspomnianych serwisów pomijając resztę.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolego dominatorek, nie wiem po co ten niegrzeczny ton? Ja np. inwestuje na giełdzie od kilkunastu lat i powiem szczerze nazwa domeny jaką zaproponowałeś jest sorry beznadziejna... zarówno jeżeli chodzi o jej wygląd jak i merytoryczność. Na stooq.pl masz wiadomości ESPI, notowania indeksów giełdowych,notowania polskich spółek, notowania walut, notowania towarów, surowców, analizy spółek, wykresy itd. I JAK to się ma to Twojej nazwy??? Dokładnie jak napisał Kasyn - wyrwałeś jakieś dwa aspekty inwestowania i tyle. Jakbyś inwestował to byś wiedział, że waluty to tylko jeden z czynników wpływających na notowania giełd... równie dobrze mogłeś zarezerwować domenę gielda-surowce... podobne powiązania...BEZ sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×