Jump to content
waniawp

personalcoach.pl

Recommended Posts

Jest to pewna profesja, oprócz sportowego aspektu mogę dodać, że w Polskce ciągle się rozwija coaching dla manager-ów i dyrektorów. Wśród znajomych słyszałem dwa przypadki pierwszy to osoba, która jest trenerem w zakresie motywacji i zarządzania czasem. Drugi przypadek to kolega, który sprzedaje instrumenty finansowe, dostał od firmy zajęcia z trenerem ala "jak podnieść swoją efektywność".

Tak więc może się znaleść chętny na postawienie platformy dla tego typu usług. Problem w tym czy znajdą się chętni trenerzy, żeby z niej korzystać ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

coaching jest nie tylko dla menagerów... obecnie wiele gopsów zatrudnia coachów do szkoleń dla bezrobotnych czy wykluczonych, to baardzo duży rynek. Oprócz tego caochingu o którym pisze Kasyn, jest też lifecoaching i tu już każdy "szarak" może korzystać no i ten powiedzmy społeczny...ale tu jest kasa EU bo gminy za to płaca z dopłat... Ogromny rynek i rozwojowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacznę tak ...

 

Na jednej stronie forum w dziale "wycena i opinia" mieści się 30 domen.

I to jest chyba jedyna domena z tych 30 mająca - moim zdaniem - jakąś przyszłość (ewentualnie jeszcze na siłę może "instaldom.pl").

 

To jest dość smutne spostrzeżenie. Ja wiem, że to ma być miejsce do nauki dla początkujących, wiem, że każdy chce przekonać się czy nie wygrał losu na loterii, ale powiem wprost - patrząc na te wyceniane domeny żałość człowieka ogarnia i smutek.

 

A żeby nie było samo OT, to tytułowa domena naprawdę dobra. Międzynarodowe końcówki pozajmowane nawet "tv", "info", "biz". Jak zauważył jeden z poprzedników, to nie jest tylko działalność dla menedżerskiej klienteli.

Takie wcale nie niskie xxxx do wzięcia.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok to jak już jesteśmy w temacie dodatkowo moim zawodowym temacie to co powiecie na procoach.pl Brzmienie trochę bardziej profesjonalne a przez to obce ale jednak również wiele końcówek pozajmowane...no i jakby trochę krótsza. Mi osobiście bardziej podoba się personalcoach.pl ale dla dużej firmy z branży ta nazwa może być za bardzo swojska, tak jak pisałem wyżej dla wszelkiego rodzaju prywatnych gabinecików super!

Edited by Maku Maku

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×