Jump to content

master17

Użytkownik
 • Content Count

  420
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

master17 last won the day on November 18 2012

master17 had the most liked content!

Community Reputation

34 Excellent

About master17

 • Rank
  Dyskutant

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgodnie z regulaminem dozwolone jest 1 podbicie tematu. Ja na rok odchodzę z internetu i z forum, stąd ta wyprzedaż. I tak zajmowałem się e-biznesem, wykonywaniem szablonów html i pozycjonowaniem, a b. mało handlem. Poznałem jednak na forum DI wielu fajnych i miłych ludzi, pozdrawiam i trzymam za nich kciuki. eboy - już sprzedano za 5 zł. azulen.com - już sprzedano za 1 zł. Obrazkowy, superforum, heavy-metal, spotkania - moja mała prośba, o nieskładanie ofert mniejszych jak 5 złotych Boicie się kupić, a ci co się nie bali, domenę kupioną u mnie za 1 złoty sprzedawali potem po 3 tygodniach za 400 Domeny nie wygasają, to nie jest Last Minute.
 2. obrazkowy.pl superforum.pl eboy.pl http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php?seller=378df3b6cc273822395cf1d76ac7412e - P o r t f o l i o , zapraszam
 3. Proszę, nie polecajcie Hekko. Tak mnie namawiali, że Hekko jest najlepsze, a kiedy pojawiło się 1.000 wejść na stronę dziennie, to posypało się 50 % Errorów 500 i b. wysokie dożywotnie dopłaty za dokupienie zaskakująco wysokich ilości jakoby zużytego transferu. Wam ktoś płaci za polecanie tej firmy? Ja posiadam domenę w AZ, bo wtedy wiem: nigdy sobie nie zapomnę opłacić domeny mojej najważniejszej strony, cenę obniżyli na 97 złotych brutto - dla mnie problem typu, czy koszt miesięczny to 8 złotych w AZ, czy 5 zł w AM. W przeliczeniu na 1 m-c kwestia 8 czy 5 złotych. Ja rozumiem, że ktoś posiada 50 lub 100 domen, a nimi handluje się tylko na Aftermarket. Ale jak ja posiadam tylko kilka stron, to dla mnie różnica w cenniku jest prawie żadna, a przynajmniej mam pewność, że domeny nie zapomnę opłacić i moja strona nie zniknie. Nie lubię, jak mi ktoś gada - nie płać 97 zł w AZ, bo na AM masz za 55 - a nie rozumie mnie w ogóle, dlaczego mam większe zaufanie do innej firmy. Już tak po prostu jest, że ufam takim markom jak AZ i Home - bo się nie naciąłem, a w AM tylko to, czym handluję.
 4. Mi podoba się średnio, dlatego ustawiłbym cenę 1.000 . Brak mi wiary w wyższą cenę.
 5. master17

  yyouo.com

  Bazyli, może to offtop, a Apze może nie zauważy. Sebidin, zażądałem 1.000, dostałem 200. Potem klientka pisze - chcę u Pana kupić Spotkania.eu - odpisałem jej 1.000 . Za drogo. Obniżyłem Spotkania.eu na 200 - za drogo. No faktycznie - ja zachwycony, jak boskie mam domeny, a klienci mi mówią: no słowo jest ładne, jednowyrazowe, więc dam 50, no max 100.
 6. Fajnie. To będzie 4-ta - pierwszy TOP100 miałem z Bloga CEZZY.
 7. Klientka miła. Ale - logo wykonane w grafice wektorowej - no ja wiem, że graficy używają takich rzeczy. Ja umię tylko proste rzeczy w GIMP i o GIMP mam stos książek i kursów Video. Grafika wektorowa - może ktoś z was to umie
 8. Boże, loga mogą być rozmaite. Ja na przykład loga sprzedawałem po 20 złotych, a ktoś inny weźmie sto. Dziwi mnie, że nie podałeś nawet tematyki, bo może linka swojej strony publicznie podać nie chcesz. Jak znam życie, to nie wiadomo nawet, czy otrzymam odpowiedź na e-maila. Ja już podobne ogłoszewnia widywałem, a osoby które takie i podobne rzeczy piszą potem na mejla najczęściej nie odpisują.
 9. Boże, czy naprawdę potrzeba ogłaszać na dużym forum pretensje, że ktoś na aukcji złożył ci niską ofertę? Jeśli ktoś uzna, że ta domena jest warta więcej jak 1 złotych, to przecież na aukcji licytuje tak długo, aż aukcję wygra.
 10. Ha, nowi napiszą kilkanaście postów na forum, a potem sobie zakładają o nas starych bywalcach forum tematy - a my tu już lata siedzimy na forum i tak o nas mało grzecznie nie pisano. Ktoś taką praktykę nazywał: naruszanie dóbr osobistych i dobrego imienia.
 11. master17

  yyouo.com

  A czy adres nie powinien być raczej łatwy do wymówienia i podania innym przez telefon? Łatwy do zapamiętania, przez czytelników strony, która powstanie.
 12. W życiu bym nie wpadł, aby zarejestrować. Wiele firm się tak nazywa. Jak klient będzie, to powalcz o cenę.
 13. master17

  camele.pl

  Absolutnie, ja nie widzę wartości.
 14. Mnie to bardzo cieszy. Przecież, jeśli domena jest tego warta, to ja ją zarejestruję na rok za 15 złotych. I nie potrzebuje do tego rezerwowania domeny na 2 tygodnie. Po co były te głupie rezerwacje - albo domenę biorę, albo nie. Płakałbym natomiast, gdyby mi odebrano możliwość posiadania OPCJI na adresy, o których marzę.
 15. Dla mnie zbitek 4-ech przypadkowych liter. Nie kupiłbym na miejscu klienta, bo nawet wymówić nie potrafię.
×