Jump to content

trzeźwy

Użytkownik
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About trzeźwy

 • Rank
  Praktyk

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  1

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  brak
 1. Piszę jak zwykły klient, każdy kto strzela fochy jest niewiarygodny, podstawą kapitalizmu jest negocjacja, od negocjacji ceny do umów, pb wykazał się mentalności starego systemu, nie jest elastyczny, nie potrafił znieść jakiś głupich wpisów na forum, czy czegoś tam, normalnie żenada.
 2. pb się skompromitował, jak można prowadzić biznes internetowy w Polsce i wypinać się na di.pl? To jak strzelenie sobie w stopę. Jeżeli takie ma podejście do potencjalnych klientów, to ja nie wiem jak on w tym biznesie w ogóle zaistniał, przecież wiadomo, że jest klient, z którym współpracuje się bardzo dobrze, jak i taki, z którym ciężko jest wytrzymać, i do każdego trzeba znaleźć osobne podejście, przygotować się mentalnie, a nie obrażać się jak małe dziecko.
 3. Kurwica mnie bierze jak widzę kolejny taki temat, co za chujnia.
 4. Ludzie, zrozumcie, że na .com żadna firma rejestrująca domeny już nie może budować swojej przyszłości (marketingu), kasa z .com już tylko w drugim obiegu. Więc co ci biedacy mają robić, mając dużo szmalu? Tylko szukać nowej dojnej krowy, jest .co, ok ruszamy z kampanią i tak będzie z innymi końcówkami. Co rok, dwa, nowa końcóweczka i szmalu na naiwnych można nabić od groma: .asia, .mobi, .tel...
 5. Smutne jest jeszcze coś innego - zawód dziennikarz, który coraz bardziej ogranicza się do znajomości j. angielskiego. Groupon chociaż powoli zaczynał od rynku w USA, szybko stał się popularny na całym świecie, bo dziennikarze ograniczają się jedynie do przepisywanie newsów z portali amerykańskich. Kawka, translator i robi się portal (w Polsce).
 6. Hm, chyba idzie trend na -er , -on, hehe, mieliśmy -eo, -24 i inne cuda, teraz to.
 7. Liczą się jedynie Stany, z pewnego punktu, do którego inni nie mogą jakoś dotrzeć - marketing na kierowany na filmy, seriale i gwiazdy amerykańskie. Cały świat ogląda ich filmy i słucha ich muzyki, a tam jak telefon, to iphone, jak laptop, to mac, każdy tam tweetuje, gada o facebooku i wszystko gładko wbija się do młodych głów. Młodzi ludzie są bardzo emocjonalnie nastawieni do tego co oglądają i słuchają, wystarczy więc tylko pchnąć ich w odpowiednim kierunku i pozamiatane
 8. Nie przyznawaj się, bo już nikt nigdy nie będzie robił z tobą interesów, to sukces Groupona w Stanach jest zagadką, ale tam gdzie bieda większa już nie, w Polsce na pewno.
 9. Dział komedia, normalnie
 10. Proszę nie sponsorować kolumbijskich karteli.
 11. Sumka musiała być niezła, pewnie jedna z rekordowych.
 12. No to pozamiatane, wielokrotne złamania potwierdzone oficjalnie. Teraz chyba walczą, żeby w ogóle powrócił do ścigania.
 13. K.., normalnie, że ktoś mądry nie wyperswadował mu tych rajdów, to było kuszenie losu
 14. hahaha, darmowy skrypt aftermarket dawajcie mi ludzie... jakie to polskie, jakie to smutne, idz na zlecenia.przez.net i daj ogłoszenie: klon aftermarket - budżet 200zł, założę się, że będą chętni welcome to poland ps. oczywiście to o zleceniach to sarkazm
×