Jump to content

MarcinW

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About MarcinW

 • Rank
  Nowy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

928 profile views
 1. Przepraszam za posta pod postem, ale nie mogę edytować. Podpiąłem wczoraj domenę pod SEDO, którą mam zarejestrowaną w premium. Zmieniłem DNSy na parking SEDO. W premium wybrałem parking SEDO, w SEDO także ustawiłem parking. Wiem, że trzeba czekać na propagację dnsów, ale nie aż tyle. Moja domena cały czas przekierowuje do premium. Jak to zmienić?
 2. Dziękuję mindryl. Już pierwszą zaparkowałem
 3. Czy standardowa, telefoniczna certyfikacja na Sedo jest darmowa?
 4. Cześć, Mam kilka domen z ruchem. Dokładnie 4. Ktoś polecił mi PC. Z tego co widziałem, to podczas rejestracji na parking crew wymagają danych o zarobkach, listy najlepszych domen itd. A ja po prostu nie wiem co tam wpisać, bo nie mam takich danych, więc pewnie by nie zaakceptowali mojego konta (chyba, że te dane są dla picu). Dodatkowo nazwa firmy nie mieści się i obcina jedną literkę. W innych wątkach czytałem, że jak dane były niepoprawne to nie wypłacali. Jaki więc polecacie parking domen na początek? Jedna domena tv/elektronika 900 uu/mc, pozostałe biznes 3/4 po 300/400. Mam działalność, wszystkie domeny na premium.pl. Doradźcie coś. Proszę więc o pomoc w wyborze parkingu na pierwsze podpięcie jakichkolwiek domen. Nigdy tego nie robiłem.
 5. No tak, ale raczej chodziło mi o konkretne nicki, żeby nie spamować wszystkim pw
 6. Dziękuję za odpowiedź. Jest tutaj jakiś miły użytkownik, do którego mógłbym zwrócić się na priv z tym tematem?
 7. Ok, przepraszam. Zresztą już sobie poradziłem Przepraszam, że post pod postem, ale poprzedniego nie mogę wyedytować ani usunąć, więc piszę kolejny. Ile mniej więcej warta jest domena, na którą bezpośrednio wchodzi około 40 osób dziennie? Wejścia bezpośrednie. Dane z parkingu. Domena z branży tv, sat, pozycjonowana lokalnie, po firmie, .pl.
 8. 7. Mam pierwszą domenkę. Chcę ją wystawić na sprzedaż w premium. Dlaczego nie mogę zaznaczyć opcji "dołącz statystyki ruchu", "przekieruj domenę na stronę oferty" itd?
 9. Rozumiem, dzięki, jutro tu wrócę z kolejnymi pytaniami
 10. 6. No to czy firmy, które zajmują się parkowaniem domen udostępniają statystyki?
 11. Ja jeszcze niestety muszę się zapoznać z tymi wszystkimi systemami. Przekleję tutaj pytania, na które nikt mi nie odpowiedział 4. Jaką platformę polecacie żeby zacząć?? After, premium? Czy tą i tą? Na razie nie interesuje mnie kupno domen od użytkowników, tylko próba zarejestrowania czegoś samemu. 5. Czy jest możliwość podpięcia analyticsa pod zaparkowaną domenę?
 12. MarcinW

  Cześć

  Witam wszystkich na forum. Niedawno zainteresowałem się tematem domen od tej strony. Mam nadzieję, że dowiem się tutaj wielu przydatnych rzeczy. Pozdrawiam!
 13. @Tobi, ja pod parking rozpatruje tylko domeny, na których nie jestem w stanie nic wartościowego postawić, aby monetyzować ruch. Po prostu chcę zaparkować jakieś niepotrzebne domeny z jakimkolwiek ruchem. Jak zarobią na siebie to przedłużę, a jak nie to pożegnam je
×