Jump to content

Szymon80

Użytkownik
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Szymon80

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  http://
 1. niedawo napisałem do nich w sprawie bezpieczeństwa podczas rejestracji i logowania. Brak jakichkolwiek certyfikatów. Odpisali mi ze sie tym niedługo zajmą. Taaa, już to widze. Leją na nas i tyle.
 2. ja się zalogowałem bez problemów na nowym haśle
 3. też poruszłem ten temat. Ale nie warto znowu tego rozgryzać. Regulamn jest ścisły tak jak prawo. A każde prawo można obejść. to jest jeden ze sposobów.
 4. witam. Czy jest taka możliwość ze gdy usunę wcześniej za rezerwowana domenę z panelu ona natychmiast jest rezerwowana przez kogoś innego ? na przykład obsługę rejestratora na którym mam konto ? Jak długo taka domena jest usuwana ? Sprawdziłem kilka takich domen które usunąłem, część było wolne a druga cześć za rezerwowana i nie opłacona od kilku dni. Niektóre usunąłem co najmniej tydzień temu i są właśnie za rezerwowane. Prawdziwy domeniarz od razu by je opłacił gdyby naprawdę na nie miał chętkę. wyjaśnijcie mi proszę tą kwestię
 5. ja również nie mogłem się zalogować. po kilkunastu minutach była mżliwość ale moje hasło dziwnie nie pasowało.
 6. Nowatorski pomysł na elektroniczny magazyn. Mi się podoba. nie wiem jak wam. http://www.l8k.pl/
 7. zrobione. ale co to ma za znaczenie. wpisałem jakiekolwiek litery aby nie wyswietlać swoich
 8. ja za to mam problem z ogólnnie konstrukcją podstrony. Wczoraj wieczorem było wszystko ladnie a dzisiaj jaby trochę rozjechana podstrona z wynikami wyszukiwania. Linka do zrzutu strony z zaznaczoną zmieniona częścią. KLIKNIJ
 9. Szymon80

  rockfm.pl

  domena dla stacji radiowej. Moim zdaniem ładnie brzmi. zgłos sie do jakiegoś konsorcjum radiowego z ofertą. może byc trochę warta. anie niech ocenią eksperci.
 10. MoneyBusiness.pl Ta mi sie podoba. Ciekawy portal można na nim postawić. StaraMoneta.pl Mam podobną ale trochę ciekawszą. dawnemonety.pl
 11. moim zdaniem fajna domenka. ale czy się sprzeda to nie wiem.
 12. jak jakich ? wyświetlonych wyników ze znalezioną frazą. Czy ewentualnie taką domenę łatwiej jest indeksować wysoko w google ?
 13. Szymon80

  Polityka

  najlepiej zamknąć temat bo się zacznie rozmowa o rozmowie o polityce i z tego również nic ciekawego nie wyjdzie.
 14. Szymon80

  Polityka

  ale za którymś razem mogą puścić komuś hamulce. Uwierz mi, juz na kilku forach to przerabiałem nigdy się nie skończyło ogólna miłością. powstawały przeważnie dwa obozy, za i przeciw. i zostawał smak goryczy.
×