Skocz do zawartości

nowyyy31

Użytkownik
 • Zawartość

  74
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

3 Neutral

O nowyyy31

 • Tytuł
  Stażysta
 • Urodziny 1989.04.13

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.nowapozycja.pl/

Informacje o profilu

 1. dodomu*pl

  Gratuluję
 2. kpplewiatan.pl poradnik-podrywania.pl internetwszkolach.pl reotaksja.pl Zapraszam wszystkich na aukcję domen
 3. kuchennymajstersztyk.pl

  kuchennymajstersztyk.pl Sprzedam domenę kuchennymajstersztyk.pl ~50 wejść dziennie, adres jest dobry pod blog kulinarny. Statystyki online: http://www.niezlyadres.pl/domena/kuchennymajstersztyk.pl
 4. ksiegiwieczyste.pl

  @marti to jest app.senuto.com alternatywa app.semstorm.com
 5. 10latwue.pl

  Szok taka kwota, podejrzewam że więcej takich domen się znajdzie na stronach rządowych
 6. Rekordy na parkingach

  Ostatni "strzał"
 7. ksiegiwieczyste.pl

  Ładnie nieznajomy wynegocjował cenę
 8. medi-plan.pl

  medi-plan.pl Sprzedam domenę medi-plan.pl Link do statystyk http://www.niezlyadres.pl/domena/medi-plan.pl
 9. premium.pl - uwagi i sugestie

  Fajnie że jest już rejestracja domen przez API. Mam jeszcze jedną sugestię do limitów na API Może lepiej rozwiązać to w taki sposób 50 (dla każdego limit) + ilość aktywnych domen na premium = limit dzienny zapytań API Czyli jak ktoś ma 250 domen aktywnych to jego limit dzienny na API wyniesie 300 Czy takie rozwiązanie mogłoby być wdrążone?
 10. Rekordy na parkingach

  Mój ostatni rekord $7,7:
 11. Gdzie najlepiej mailing sms?

  Fajnym narzędziem jest smsfall, mam narzędzie już ponad rok i kosztował około 500zł brutto. Tylko musisz sprawdzić umowę na wysyłanie smsów bo play reklamuje ze smsy są nielimitowane a w umowie jest zapis o limicie na 10 tyś sms/m.
 12. wwwkrd.pl

  sprzedajem.pl - sprzedana.
 13. wwwkrd.pl

  wwwkrd.pl Sprzedam, 5 domen z niewielkim ruchem sprzedajem.pl -10zł (http://www.aftermarket.pl/domena/sprzedajem.pl) magiaonet.pl -10zł (http://www.aftermarket.pl/domena/magiaonet.pl) agar-bus.pl -10zł (http://www.aftermarket.pl/domena/agar-bus.pl) rozmowywtokutvn.pl -10zł (http://www.aftermarket.pl/domena/rozmowywtokutvn.pl) wwwkrd.pl -10zł (http://www.aftermarket.pl/domena/wwwkrd.pl)
 14. aftermarket - płacę 2 razy VAT.

  Dzięki za podpowiedzi, odzyskałem VAT od AM i teraz tylko wystarczy odprowadzić do urzędu skarbowego. W AM zaznaczyłem teraz opcje(3) i mam nadzieje że będzie wszystko w następnym miesiącu ok.
 15. Po zmianach które nastąpiły po nowym roku nie jestem wstanie ustalić jaką opcję wybrać gdy prowadzę działalność gospodarczą zwolnioną z podatku VAT, i mam NIP EU. Miałem zaznaczony status podatnika iż "jestem osobą fizyczną lub innym podmiotem niezarejestrowanym jako płatnik VAT." Pani z obsługi powiedziała mi że to dobre ustawienie, po czym okazało się że na FAKTURACH jest doliczany podatek VAT. Od czego ja muszę zapłacić jeszcze jeden podatek od importu usług do urzędu skarbowego. Ogólnie jestem w plecy ponad 1 tyś zł. Czy ktoś wie jak odzyskać jeden z VATów?
×