Jump to content

apze

Administrator
 • Content Count

  4430
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  87

apze last won the day on February 12

apze had the most liked content!

Community Reputation

1016 Excellent

2 Followers

About apze

 • Rank
  Uzależniony

Kontakt

 • Strona WWW
  http://stroboskop.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

31735 profile views
 1. apze

  Kryptowaluty.pl

  https://www.tokenizer.io/pl/oferty/kryptowalutypl?utm_source=newsstart&utm_medium=banner_end_desktop&utm_campaign=kryptowaluty Ktoś wydał na domenę 1 mln, by zbierać 3 mln? Sądzę, że wypłata nastąpi/ła w tokenach z powyższego linku.
 2. Uprzedzając fakty, wątek zarchiwizowany w formie PNG przez Czyzis usunąłem, gdyż domena należy do kogoś innego i jest nieaktualny.
 3. Link do testu nie działa. To ten sam co do łapacza.
 4. Ja odebrałem to jako brak przelogowania - być może jest to moje przewrażliwienie z uwagi na częstą moderację. Takie braki przelogowania i dyskusje z samym z sobą miały tu miejsce dziesiątki razy. Każdy interpretuje wypowiedzi jak mu z głowie zagra. Może jeszcze 98 osób potwierdzi Twoje i PB odczucia. Może i ja się za kilka godzin złamię i dostrzegę to drugie dno. Moje pierwsze wrażenie było jednak związane z przelogowaniem. Sprawdziłem jak zwykle IP, które pasowało do wielu postów i kont.
 5. Być może masz rację i źle zinterpretowałem jego odpowiedź. Dzięki temu jednak znalazłem konto na którym doszło do nadużycia.
 6. Nikt się nie poczuł urażony poza mną, gdyż musiałem Cię po raz drugi odkąd dołączyłeś do di.pl upomnieć i poprosić o odrobinę kultury. Dziś sam czytając po raz pierwszy Twój post uznałem go za obraźliwy i postanowiłem edytować. Dziś zerknąłem na temat i zauważyłem, że użytkownik 'biznesmen' odpowiedział sam sobie, cytuję: "No u mnie też zero ruchu, ciekawe czy kiedykolwiek rynek się podniesie, chyba internet zmienił się bezpowrotnie." - mimo, iż wyżej był tylko jego pierwszy post i nikt nie odpowiedział. To skłoniło mnie sprawdzenia czy nie zapomniał się czasem przelogować. Nie sądzisz chyba, że zablokowałem użytkownika tylko dlatego, żeby z czystym sumieniem przywrócić temat do widoku w czasie, gdy Ty zakładałeś nowy temat o znikaniu? Wspomniana rozmowa samego ze sobą: https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:v_V3z9p0vlYJ:https://di.pl/topic/123015-podsumowanie-roku/+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b-d I kolejne filozoficzne pytanie jaki jest sens ukrywania tematu, by przywrócić go po kilku minutach? Nadal nie mam odpowiedzi na pytanie jaki cel ma pisanie do użytkownika (pisałem do Ciebie PW na chwilę przed) z informacją, że wyedytuję 1 post, który uznałem za obraźliwy, by potem usunąć wszystko? I na prawdę sądzisz, że założenie tematu w stylu "dlaczego zniknął wątek" ma taką siłę, że moderator temat przywraca go ot tak w kilka minut? Na koniec najtwardszy z dowodów, który nie jest sprefabrykowanym screenem. Nawet PB widział, że temat przywróciłem wcześniej: Jego odpowiedź jest z 12:45 a Twoje pytanie z 12:42. Nawet przy założeniu, że PB odszukał temat i podlinkował, następnie opublikował odpowiedź w mniej niż 2 minuty, a opublikowała się o 12:45 miałbym równą minutę, by przeczytać ten temat z Twoim ubolewaniem, następnie wymyślić przebiegły plan z zablokowaniem randomowego forumowicza biznesmen, zablokować go i odblokować temat. Niestety tak szybko nie klikam, choć mistrzowie gry w CS podobno daliby radę.
 7. Dodatkowo, tak jak pisałem w PW. W wątku znajdowały się posty użytkownika "biznesmen", które chciałem ukryć gdyż posiadał na di.pl kilka kont. Jest on założycielem wątku. Zamiast tego ukryłem wątek na około 10 minut. Gdy znalazłem problem wątek odkryłem, użytkownika "biznesmen" zablokowałem, a jego posty zostały ukryte.
 8. Tak jak napisałem w innym wątku. Błąd techniczny. Gdybym chciał go skasować nie pisałbym do Ciebie 10 minut wcześniej, że wyedytuję Twój post.
 9. apze

  card.pl

  card.pl Zainteresowanych zapraszam na PW.
 10. apze

  epidemia.pl

  epidemia.pl Domenę posiadam od 12 lat. Zainteresowanych zapraszam na PW
×