Skocz do zawartości

app

Użytkownik
 • Zawartość

  460
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutral

O app

 • Tytuł
  Dyskutant
 1. SocialMediaManager.pl SocialMediaBlog.pl SocialMediaSpecialist.pl
 2. donerkebab.pl

  A idn?
 3. smazalniaryb.pl

  Za drogo jak na idn Połowa tego i bym kupił.
 4. smazalniaryb.pl

  sprzedana dziś za 405 zł brutto w premium.pl wg mnie domena z bardzo dużym potencjałem,fakt że mała konkurencja jeśli chodzi o strony internetowe i łatwo wypozycjonować domenę smażalni z dowolnego miasta, ale jeśli chodzi o nazwę dla sieci to domena całkiem całkiem
 5. Domeny za 0 zł

  Witam, wiecie może gdzie poza Home.pl można zarejetrować domeny za 0 zł na rok, bez kruczków prawnych? Pozdrawiam!
 6. Nowy gracz na rynku domen ^^?
 7. internetowyBank.pl Na sprzedaż domena internetowybank.pl proszę o oferty na PW. do ceny sprzedaży proszę doliczyć 65 zł jako kwotę przedłużenia domeny.
 8. faktura-online.pl Sprzedam domenę - cena 1500 zł kto pierwszy ten lepszy. rejestrator premium.pl oferta ważna do jutra do 21. transakcja escrow.
 9. Prawnik-Katowice.pl Narysuj.pl wSwinoujsciu.pl SpaAndWellness.pl ChirurgiaOkulistyczna.pl Proteza.com.pl StudioOptyczne.pl Resorts.pl Powierzchnia-Reklamowa.pl OpakowaniaGastronomiczne.pl doradca-bankowy.pl firmainternetowa.pl internetowykatalog.pl pochowaj.pl taniaelektrownia.pl taniaelektrowniawiatrowa.pl zapoldarmo.pl FirmaZaGranica.pl KawyHerbaty.pl maleelektrowniewiatrowe.pl FirmowyKatalog.pl TurbinaWiatrowa.pl Trojwymiarowy.pl SocialMediaManager.pl iOkno.pl NaturalnySmak.pl drukarkiprzestrzenne.pl PrzyprawyZiola.pl Domeny na sprzedaż, proszę o oferty na PW.
 10. Problem z wystawieniem na aukcję.

  próbowalem parę razy na przestrzeniu 10 minut. Jutro po południu spróbuje ponownie.
 11. Pragnąc wystawić domenę na auckję po wpisaniu kwoty etc i kliknięciu dalej pojawia się taki napis na czerwonym tle. "Nie można było zmienić authinfo lub ustawić blokady na domenę. Spróbuj ponownie, a w razie dalszych problemów skontaktuj się z supportem. o co chodzi? domena ma kilka miesięcy do wygaśnięcia?
 12. Wypłaty i sytuacja finansowa AfterMarket

  Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])
 13. Dropped.pl-początek końca?

  Czyli obsługujecie klientów przez telefon? poproszę numer bo na stronie AM nic nie ma podane.
 14. Dropped.pl-początek końca?

  w polsce procedura upadku firmy działa bardzo sprawnie. Pozwy idą z regóły jak z rękawa. Wierzyciele występują po tytuł egzekucyjny z sądową klauzulą wykonalności -> komornik -> ewentualnie upadłość firmy etc. - syndyk -> podział majatku.
×