Jump to content

T-Web

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About T-Web

 • Rank
  Nowy

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

1815 profile views
 1. Domena: u-w.pl Opłacona do: 08.08.2008 r. Rejestrator: home.pl Przekazanie: cesja (authinfo po przedłużeniu ważności o rok wg cennika home.pl) Płatność: z góry na konto bankowe Walory domeny: UW jest bardzo rozpoznawalnym skrótem - najpopularniejsze jego znaczenie: Uniwersytet Warszawski. Istnieje też Uczelnia Warszawska (z adresem: http://www.uczelniawarszawska.pl). Ponadto: University of Washington, Urząd Wojewódzki, itp. Cena wywoławcza: 50 zł * Minimalne przebicie: 1 zł Licytowana cena jest ceną netto. Do końcowej ceny należy doliczyć 22% podatku VAT, wystawiam fakturę VAT. Data zakończenia: 10 minut po ostatniej ofercie (z ostatnią minutą włącznie), jednak nie wcześniej niż 30 kwietnia 2007 o godz. 20:00. Kontakt: kontakt (at) t-web.pl Zapraszam do licytacji!
 2. T-Web

  pizza.com

  3,125,000 USD
 3. T-Web

  PORT 43

  Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem: ten email dodatkowy powinien pokazywać się w WHOIS bez względu na to, czy domena jest firmowa czy prywatna. Więc w przypadku domeny prywatnej telefonu nie mamy - a gdy nie mamy, to ciężko zadzwonić. Jestem za dodatkowym adres email również.
 4. A tak się zastanawiałem, kto z di.pl ten temat uparcie drążył. Do celów, do których służy WHOIS, posunięcie NASKu w zasadzie jest wystarczające. Argumentacja pana Andrzeja była jak najbardziej prawidłowa - przecież WHOIS służy po to, aby w razie problemów sprawdzić abonenta jednej z konfliktowych domen. To, że jest też wykorzystywany do innych celów, do których nie został przeznaczony, nie musi oznaczać, że NASK ma ułatwiać wykorzystywanie do tych celów. Co też jednocześnie nie oznacza, że wolałbym osobiście, żeby dostęp był ułatwiony (ale będąc na miejscu NASKu nie fatygowałbym się z ułatwianiem dostępu - bo i po co?).
 5. Poniżej lista domen, na które nie mam pomysłu albo czasu na realizację pomysłu lub są po prostu na sprzedaż. Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o prywatną wiadomość poprzez forum wraz z ofertą cenową. Rejestrator home.pl, domeny wygasają między 1 a 6 lipca 2008 r.: zabojca.eu oryginał.pl [iDN] sprzęt-komputerowy.pl [iDN] (dobra na sklep komputerowy) zabojca.com zabojca.info zabojca.net zabojca.org zabojca.pl zespoły.pl [iDN] zabójca.pl [iDN] ikonkurs.pl (dobra na serwis z konkursami) Rejestrator home.pl, domeny wygasają między 8 a 13 sierpnia 2008 r.: ccy.pl (domena trzyliterowa) mqi.pl (domena trzyliterowa) u-w.pl (UW - Uniwersytet Warszawski - największa uczelnia w Polsce) 3.biz.pl (domena jednoznakowa) g.biz.pl (domena jednoznakowa) h.biz.pl (domena jednoznakowa) j.biz.pl (domena jednoznakowa) k.biz.pl (domena jednoznakowa) l.biz.pl (domena jednoznakowa) u.biz.pl (domena jednoznakowa) y.biz.pl (domena jednoznakowa) Rejestator nazwa.pl, domena wygasa 5 stycznia 2008 r.: wyh.pl (domena trzyliterowa) Rejestator nazwa.pl, domena wygasa 15 grudnia 2007 r.: luzino.org (wszystkie inne końcówki zajęte - jedna z największych wsi w Polsce, gmina na Kaszubach, dobra domena na lokalny portal czy witrynę lokalnej firmy) Jeśli oferta mnie zainteresuje, dobijemy targu (a ceny mnie interesujące nie są wygórowane ). Odpowiedzi na ewentualne pytania również udzielam przez prywatną wiadomość na forum.
 6. Koniec aukcji dziś (we wtorek) o godzinie 18:20 - zapraszam do licytacji.
 7. Trochę ponad 2 godziny do końca aukcji - zapraszam do licytacji. Zwycięzcy prześlę PW z informacjami dziś w okolicach godziny 24.00.
 8. Witam Na sprzedaż wystawiona domena XVS.pl. Rejestrator: home.pl Ważna do: 06.07.2008 r. Przekazanie poprzez cesję (na życzenie kod authinfo po dopłacie za przedłużenie domeny na kolejny rok według cennika home.pl) Licytujemy cenę brutto - cena zawiera 22% VAT. Na życzenie wystawiam fakturę VAT. Krótkie informacje: - domena trzyliterowa - możliwość łatwego utworzenia rozwinięcia tego skrótu (vs - virtual hosting, itp.) - litery leżące blisko siebie na klawiaturze - dobry adres do aliasów, hostingu, itp. Kontakt poprzez e-mail: kontakt@t-web.pl Link do aukcji: http://allegro.pl/item256860112_trojlitero...l_hosting_.html
 9. Witam W związku z tym, iż transakcja z poprzednim zwycięzcą aukcji nie została sfinalizowana, domena ponownie została wystawiona na sprzedaż. Na sprzedaż wystawiona domena SNF.pl. Rejestrator: home.pl Ważna do: 13.08.2008 r. Przekazanie poprzez cesję (na życzenie kod authinfo po dopłacie za przedłużenie domeny na kolejny rok według cennika home.pl) Po wygraniu aukcji płatność z góry na konto przesłane poprzez PW. Licytujemy cenę netto - należy do licytowanej ceny doliczyć 22% VAT. Na życzenie wystawiam fakturę VAT. Krótkie informacje: - domena trzyliterowa bez niepożądanych znaków - możliwość łatwego utworzenia rozwinięcia tego skrótu - ew. informacje na temat innych instytucji z SNF w nazwie: http://www.google.pl/search?hl=pl&q=sn...+Google&lr= Cena wywoławcza: 120 zł Minimalne przebicie: 2 zł Możliwość składania ofert do: 18.10.2007 r. do godziny 21.00 włącznie (czasu obowiązującego w Polsce) lub 10 minut po każdej ostatnio złożonej ofercie w dopuszczalnym czasie. Kontakt poprzez e-mail: kontakt@t-web.pl
 10. Ale jak licytował, to przecież spokojnie może złożyć pozew sądowy, by licytujący zapłacił.
 11. Zrób jak pisze tom_net - też bym tak zrobił na Twoim miejscu. Grzej na Policję, potem pewnie będzie przekazanie sprawy prokuraturze, zaproponuj ugodę, ew. sprawa i jest ok
 12. No tak, zapomniałem całkiem o ryczałcie. Wtedy to się opłaca jeszcze Ale trzeba w kalkulacjach uwzględniać ZUS. BTW. Nie było przypadkiem planów likwidacji ryczałtu w najbliższych kilku latach?
 13. Aktualnie niższy ZUS wynosi ok. 280 zł. A firma za granicami kraju rzeczywiście się nie opłaca (zwłaszcza przy większych zyskach). I tak musisz płacić podatki, a w dodatku nie ma możliwości wyboru podatku liniowego (pozostaje nam progresywny 19, 30, 40 %). @lisz55: Pieniądze trzymasz poza krajem, ale przecież są one Twoje, już je zarobiłeś, jest to Twój dochód, więc skoro jest dochód, to i podatek się należy (dochodowy płacony w Polsce) z tytułu przychodów z zagranicy.
 14. Google też ubiega się o zgodę każdej cache'owanej witryny?
×