Jump to content
cannot

navigatio.pl

Recommended Posts

navigatio.pl

 

Nie mam pojęcia jak ją wycenić. Niby inne końcówki pozajmowane ale nic poza com.pl się na nich nie dzieje. Na ile ją wycenić ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę, mamy nowego rekordzistę !

 

Domena zarejestrowana 40 minut przed założeniem tematu i już zapytanie......

 

Ho, ho...Pozostaje tylko pogratulować.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

No proszę, mamy nowego rekordzistę !

 

Domena zarejestrowana 40 minut przed założeniem tematu i już zapytanie......

 

Ho, ho...Pozostaje tylko pogratulować.......

Proszę Cię...

Domena była w rezerwacji. A na marginesie to nie jest pierwszy raz kiedy od razu po rejestracji bądź przechwyceniu dostaje zapytanie. Na forum pisałem o przypadku domeny ludzik*pl. Po przechwyceniu domeny interxxx.pl po kilkunastu min. dostałem zapytanie od poprzedniego właściciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie sie ona niespecjalnie podoba. Ani to navigation.pl (chyba ze jej literowka wlasnie) ani nawigacja.pl, tylko takie cos pomiedzy jakby... Pewnie moda na slowa konczace sie na "o" w stylu ceneo... Sam mam takich cudakow kilka ;) Skoro inne koncowki porezerwowane, to widac cos w tym jest. Moze takie zapotrzebowanie jest w tej tematyce, ze sie ludzie czyms takim musza zadowalac. Z drugiej strony navigation.com.pl jest (bylo) wolne... ;) Z trzeciej strony napisales, ze sie nic pod tymi zarejestrowanymi navigatio.xxx nie dzieje. Wiec nie do konca wiadomo o co chodzi... Ciezki orzech do zgryzienia...

 

Jak na moj gust to kazde srednie xxx i wyzej bedzie dobre i sam bym za tyle sprzedal. Wybadaj zainteresowanego, moze jakos zdradzi sie ze swoja zasobnoscia portfela i autentycznym zainteresowaniem ta domena. Chyba, ze wlasnie czyta to forum i ten temat...

 

Pozdrawiam!

Edited by NameForge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×