Jump to content
mastercobra

ShariaServices.com

Recommended Posts

ShariaServices.com

 

Hej

 

Ostatnio coraz bardziej popularne sa standardy uslug takie jak finanse itd, moze byc cos warta? ShariaServices.com

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

giphy.gif

 

1330 wyników w googlach na całym świecie... tyle co nic. Jak już się bierzesz za rejestrowanie domen w obcym języku z dziedziny obcej ci kulturowo i religijnie to może zrób lepszy research. A jak liczysz na to, że muzułmańscy religijni fundamentaliści, zwolennicy prawa Szariatu, znani z tego, że są zacofani, niewykształceni i pełni zabobonów, kupią od ciebie domenę internetową to zacznij też rejestrować domeny dla brazylijskich indian z puszczy amazońskiej. Podobne szanse na sprzedaż ;)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli nie szukamy stricte tych 2 slow kolo siebie, to wyniki daja nam:

Cytat


Około 33 400 000 wyników (0,21 s) 


 

 
Poza tym na wikipedii:
 
 
 
1
 Advanced issues found
 
 
1
Cytat

Banking or banking activity that complies with sharia (Islamic law)—known as Islamic banking and finance, or shariah-compliant finance—has its own products, services and contracts that differ from conventional banking.


Poza tym mam jeszcze halal.loans - halal.credit - w koncu moze ktos je przygarnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypadałoby, żebyś jako domainer posiadał podstawowe umiejętności wyszukiwania informacji w googlach. Musisz szukać frazy "sharia services" w cudzysłowie. W innym razie dostaniesz liczbę stron gdzie te dwa słowa występują na tej samej stronie ale nie są powiązane w żaden sposób. Przy zwykłym szukaniu to praktycznie najbardziej bezsensowna fraza pojawi się w tysiącach lub milionach wyników.

 

 

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwierz mi ze znam nie tylko podstawy dzialania wyszukiwarki Google ale rowniez analizowania tresci, ktore ona pokazuje :) Widze ze ShariahServices.Com jest zajeta od dawna a na ogolna fraze "sharia services" dostajemy wyniki z badan oraz publikacje gdzie akurat te dwa slowa sa ze soba powiazane, wiec jednak moze to nie az tak slaba domena, dziekuje za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

 • Najnowsze posty na forum

  • Drodzy wydawcy!   Mistrzowski pas najskuteczniejszej kampanii za ubiegły miesiąc otrzymuje IAmNaugty! ? Globalna konwersja w tej ofercie przekroczyła próg 10%, co pozwoliło znokautować poprzedniego mistrza - OneNightFriend.   Informacje o kampanii:   IAmNaughty - jest to portal społecznościowy dla dorosłych, przy odpowiednim targetowaniu zyskuje bardzo wysoką konwersję. Oferta konwertująca za poprawne rejestracje płci męskiej w wieku +21. Lead zaliczany jest po poprawnym założeniu konta w serwisie.   Stawka: CPA - 3,48 - 20,64 PLN CPS - 51,59 - 438,56 PLN   +stawki indywidualne!   Obsługiwane kraje: AU, BE, CA, CH, CL, CN, DK, ES, FI, FR, GB, IE, IT, JP, KR, NO, NZ, PL, SE, SG, US   Link do oferty: KLIK   Zapraszamy do promocji!    
  • Kominki.eu   zapraszam    Kominki.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/kominki.eu/
  • Odnośnie świstka: "Umowa o przeniesienie praw autorskich musi mieć bezwzględnie określony przedmiot umowy - utwór, do którego prawa będą przenoszone" [Zobacz więcej: https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-umowa-o-przeniesienie-praw-autorskich]; Także tego... nazwy, który wypociłam, są utworami [wg świstka chociażby].
  • Proszę Potwierdza również to, co ja napisałam, a mianowicie - nazwa NIE musi być zarejestrowana, aby była chroniona (musi jednak spełniać wszystkie przesłanki do bycia utworem). Generyki - nawet te mniej lub bardziej zmodyfikowane - jeśli nie są zastrzeżone jako znak towarowy (pytanie jeszcze jaki to będzie znak, bo są różne, ale przyjmijmy, że jest on słowny) nie są w ogóle chronione... Zgadzam się... o wszystkim ewentualnie zdecyduje sąd. Pisałam, że prawnikiem nie jestem, jednak zajmując się namingiem - chcąc nie chcąc - musiałam się naprawdę mocno wysilić, aby: - nie naruszyć cudzych praw; - nie zdublować nazwy; - a do tego znaleźć wolną domenę*; - i fajnie jeszcze, żeby klientowi to przypasowało... Także myślę, że jednak moje wypociny (lub chociaż ich część) mogą być chronione prawem autorskim... także świstek był potrzebny. *Jako domainarzy sami najlepiej wiecie, jak trudno jest znaleźć wolną i dobrą nazwę. Reasumując: 1. Jeśli nazwa tak bardzo podoba się koleżance autora wątku, to nie pozostaje nic innego, jak domenę przechwycić (co niekoniecznie może się udać; na opcję chyba już za późno). W najgorszym przypadku domenę trzeba będzie oddać. 2. Można też zastanowić się nad inną nazwą... Dobry naming potrafi zdziałać cuda...
  • Ah no to wobec tego zleceniaprzeznet.net były podróbką ale pod tą nazwą też funkcjonował portal, sam z niego korzystałem w 2016 i 2017.
  • Zlecenia.przez.net był tym dużym i został przejęty już w 2014 roku przez Freelancer.pl Mylę się?
 • Oferty sprzedaży użytkowników

 • Member Statistics

  • Total Members
   18410
  • Most Online
   20372

  Newest Member
  domenada
  Joined
×