Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

U mnie ostatnio 2-3 dziennie powiadomienia o aukcjach ninji które kończą się za 24 godziny. I widzę że tego typu domeny są właśnie w tych obserwowanych chociaż nie wiem skąd się tam wzięły

 

w obserwowanych znajdują się domeny, które - kiedyś licytowałeś, rezerwowałeś, testowałeś, dodawałeś do przechwycenia i z tego co pamiętam to domeny użytkownika, którego obserwowałeś/obserwujesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

w obserwowanych znajdują się domeny, które - kiedyś licytowałeś, rezerwowałeś, testowałeś, dodawałeś do przechwycenia i z tego co pamiętam to domeny użytkownika, którego obserwowałeś/obserwujesz.

 

Oj chyba jednak nie. Jakoś ostatnio dostałem powiadomienie:

 

Aukcja domeny jakotako.pl kończy się za 2 godziny. Jeśli chcesz wygrać domenę, zaloguj się w serwisie AfterMarket.pl i złóż ofertę.

 

Nie przypominam sobie, żebym miał cokolwiek z tą domeną wspólnego ani nie kojarzę osoby, która wystawiła tę domenę na sprzedaż.

 

Moim zdaniem jak człowiek chce sobie coś kupić, bo tak (nawet taką domenę jak jakotako.pl) to niech kupuje, ale niech nikt mu tego nie wpycha na siłę do koszyka. ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

w obserwowanych znajdują się domeny, które - kiedyś licytowałeś, rezerwowałeś, testowałeś, dodawałeś do przechwycenia i z tego co pamiętam to domeny użytkownika, którego obserwowałeś/obserwujesz.

Z tego co widziałem to zupełnie z innego klucza są pobierane te domeny.. z "domeny dla mnie"

widziałem tam domeny takie jak : aa.pl, aaa.pl, aaaa.pl, aaaaa.pl i dalej inne 3 literówki i różne dziwne domeny w tym masa takich na które nawet bym nie spojrzał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj chyba jednak nie. Jakoś ostatnio dostałem powiadomienie:

 

 

 

Nie przypominam sobie, żebym miał cokolwiek z tą domeną wspólnego ani nie kojarzę osoby, która wystawiła tę domenę na sprzedaż.

 

Moim zdaniem jak człowiek chce sobie coś kupić, bo tak (nawet taką domenę jak jakotako.pl) to niech kupuje, ale niech nikt mu tego nie wpycha na siłę do koszyka. ;)

 

Ja miałem około 500 domen w obserwowanych i sprawdziłem znaczną część z nich i takie wnioski wyciągnąłem jak wyżej napisałem.

Zawsze można napisać ticket i spytać o to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja miałem około 500 domen w obserwowanych i sprawdziłem znaczną część z nich i takie wnioski wyciągnąłem jak wyżej napisałem.

Zawsze można napisać ticket i spytać o to ;)

 

Ja teraz też sprawdziłem i dla mnie te domeny są nawet ok (przynajmniej większość), część nazw tez kojarzę dobrze, bo licytowałem w aukcjach tych domen. Te jakotako.pl to może wypadek przy pracy albo kiedyś coś mi się kliknęło niechcący i faktycznie coś takiego licytowałem albo obserwowałem. ;-)

 

Zauważyłem, że dziś dostałem powiadomienie o aukcji aktualizacje.pl, więc dla mnie to akurat jest przydatna informacja - przynajmniej w kwestii aukcji, w których kiedyś licytowałem i ich nie wygrałem. U siebie może zostawię te domeny, bo to nie jest ta sama opcja co powiadamia o zmianie whois jednak i z tego nie powinno przychodzić jakoś specjalnie dużo maili, a może się w sumie jakaś dobra okazja z niską ceną trafi, zobaczę.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Administracji forum: chyba już czas zmienić nazwę działu na "AfterMarket.pl" :)

Jak już porządkować to wywaliłbym do jakiegoś Archiwum subforum "MapaDomen.pl", a resztę ustawił chronologicznie od stażu giełdy, mianowicie 1 - AM, 2 - Premium, 3 - AZ ;) Swoją drogą dlaczego jest nieaktywna od dłuższego czasu MapaDomen, a nie ma np. Nazwy?

Edited by CzarnyElo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM nie działa, w nic nie można kliknąć

 

"

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu:

1343377248

 

edit: juz ok

Edited by gibu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyliście, że AM usunęło informacje takie jak adres e-mail i adres ip klienta który składa ofertę na naszą domenę w wiadomości "Oferta kupna domeny xxx.pl za XXX PLN"? Kolejny strzał w kolano... Według mnie to bardzo złe posunięcie, ponieważ bardzo utrudnia proces negocjacji nam, stałym klientom Aftermarket.pl. Poza tym zdarzyło mi się, że wiadomość, kontroferta wysłana za pomocą formularza nie dochodziła i wtedy miałem możliwość kontaktu bezpośrednio na e-mail, teraz zostałem pozbawiony tej możliwości i klient przepadnie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyliście, że AM usunęło informacje takie jak adres e-mail i adres ip klienta który składa ofertę na naszą domenę w wiadomości "Oferta kupna domeny xxx.pl za XXX PLN"?

 

Prawdopodobnie konsekwencja tego że parę osób się ostatnio chwaliło że zachęca klientów do finalizacji transakcji poza AM, z tym że to bardziej wina serwisu bo jak mamy czekać dwa miesiące na pieniądze to większość woli omijać AM. No ale skoro sytuacja finansowa wraca do normy to zabieg ukrywania kontaktu do klienta chyba zbędny...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dodac domeny do zlapania w AM? wczoraj umialem ...dzis juz nie

 

klikam w "dodaj domeny"

http://www.aftermarket.pl/catches.php#add

 

i zamiast okienka do wprowadzenia listy domen pojawiaja sie zlecone do dodania

a ponizej jest przycisk "dodaj" ktory kieruje na pusta/biala strone

http://www.aftermarket.pl/catches-multi.php

 

u Was tez tak jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mojej historii finansow mam pobierany jeden grosz za dostep do danych - o jakie dane tutaj chodzi i jak to wylaczyc ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy tylko u mnie w domenach premium jest już 58 stron ? i poza zaakceptowanymi domenami jest też masa innych słabych domen.

 

 

U mnie to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy tylko u mnie w domenach premium jest już 58 stron ? i poza zaakceptowanymi domenami jest też masa innych słabych domen.

 

Na pierwszy rzut oka to są domeny z http://brokerdomen.pl

 

Może nie wszystkie są tak dobre jak te co są podświetlone na zółto, ale i tak jest dużo fajnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka to są domeny z http://brokerdomen.pl

 

Może nie wszystkie są tak dobre jak te co są podświetlone na zółto, ale i tak jest dużo fajnych.

 

no ale one nie przeszly przez poczekalnie, jeszcze kilka dni temu bylo ok 30 domen, i one faktycznie byly premium, a teraz znow jest smietnik, i zaden inwestor nie bedzie przegladal takiej listy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadzam się. Jeżeli domeny mają przechodzić przez poczekalnie to wszystkie a nie wybiórczo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znów jakiś żart.. z tymi domenami.. niby poczekalnia niezbędna... a tu jakieś masowo średnie domeny przechodzą. To może już niech wrzuca wszystkie z giełdy AM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próby sortowania aukcji:

Wystąpił błąd bazy danych. Prosimy o kontakt z administratorami serwisu z podaniem numeru błędu: 1343914603.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy tylko u mnie w domenach premium jest już 58 stron ? i poza zaakceptowanymi domenami jest też masa innych słabych domen.

Już widzę, że jednak ktoś czyta forum :) bo problem już naprawiony :) 39 domen premium wygląda zdecydowanie lepiej niż 1700 które były wcześniej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parse error: syntax error, unexpected ')', expecting ']' in /home/svn/production/soap/impl/AfterMarket.class.php on line 5308

 

podczas logowania

Share this post


Link to post
Share on other sites

UWAGA! Jesli sprzedaliscie w ciagu ostatnich kilku dni jakaś domene to sprawdzcie ile faktycznie dostaliscie kasy.

U mnie 2012-07-30 i dzis pobralo 10% (dla domen z AM).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×