Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

to szukam domeny to jakaś kpina :) ludzie tam szukają dobrych domen za xx zł :) oczywiście nie pisząc o tym w ogłoszeniu :)

Jak dla mnie szkoda nawet tych 50gr na wpisywanie swoich domen. Ja przynajmniej z tej opcji nie planuję już korzystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę już edytować poprzedniej.

 

Czy tylko mi się wydaje? Czy ogólnie AM znów zaczyna mieć problemy z ticketami i nie odpowiada na nie ? Oczywiście nie są to tickety ponaglające wypłatę środków :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś dostałem takiego maila z AM:

 

Drodzy użytkownicy,

Od pewnego czasu na naszej giełdzie znajduje się kategoria "Aukcje opcji". Dzisiaj uruchomiliśmy możliwość dodawania własnych aukcji do tej kategorii. Innymi słowy, od dzisiaj każdy użytkownik może sprzedawać na aukcjach swoje opcje na domeny.

 

Aby wystawić aukcję opcji, należy wybrać z menu opcję "Sprzedawaj domeny -> Nowa aukcja opcji". Wystawiać na sprzedaż można tylko opcje zarejestrowane w naszym serwisie.

Jednocześnie utworzyliśmy nowy newsletter, który zawiera wszystkie nowo wystawiane aukcje opcji. Aby otrzymywać ten newsletter, należy w menu wybrać opcję "Dane osobowe -> Newsletter" i zaznaczyć go na dole strony.

 

Z pozdrowieniami,

Michał Pleban

AfterMarket.pl

 

Sam pomysł mi się bardzo podoba. :) Dość trudno tylko tę kategorię z aukcjami opcji jest znaleźć.

 

Może warto by było umieścić na głównej, w tym boksie po prawej np.

 

Wkrótce kończące się aukcje

Domeny last minute

Domeny first minute

Aukcje z ofertami

Aukcje opcji

Aukcje od 10 PLN

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj promocja na odnowienia w AM po 37 PLN. Właśnie zaznaczyłem do odnowienia kilka domen wygasających w najbliższych 30 dniach i mam cenę 45 PLN,.. O co chodzi? Też tak macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj promocja na odnowienia w AM po 37 PLN. Właśnie zaznaczyłem do odnowienia kilka domen wygasających w najbliższych 30 dniach i mam cenę 45 PLN,.. O co chodzi? Też tak macie?

 

U mnie domeny które mają status

 

Domeny które wkrótce wygasną

 

przedłużają się za 37 zł .pl nIDN oczywiście

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj promocja na odnowienia w AM po 37 PLN. Właśnie zaznaczyłem do odnowienia kilka domen wygasających w najbliższych 30 dniach i mam cenę 45 PLN,.. O co chodzi? Też tak macie?

 

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zaakceptowanie jej warunków na stronie:http://www.aftermarket.pl/promotion.phpPojedynczo domeny na pewno można odnowić po promocyjnej cenie. Można też na kilka miesięcy do przodu (odnowiłem kilka sierpniowych).Niestety są to "odnowienia droppedowe", czyli wysyłają komunikaty o odnowieniu a tak na prawdę to odnawiają (albo i nie) w ostatniej chwili przed spadnięciem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj promocja na odnowienia w AM po 37 PLN. Właśnie zaznaczyłem do odnowienia kilka domen wygasających w najbliższych 30 dniach i mam cenę 45 PLN,.. O co chodzi? Też tak macie?

Wyświetlana cena była wyższa ale faktycznie z konta pobierało tylko 37zł

 

Niestety są to "odnowienia droppedowe", czyli wysyłają komunikaty o odnowieniu a tak na prawdę to odnawiają (albo i nie) w ostatniej chwili przed spadnięciem.

Jeżeli wcześniej na koncie była wprowadzona zmiana na natychmiastowy system odnowień to również w tej promocji tak one się odbywały. Sprawdziłem dzisiaj w whois przedłużone przeze mnie domeny we wczorajszej promocji i data jest uaktualniona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znikające bonusy...

Wczoraj na koncie było 64 zl bonusów w tym 33 zł ważne jeszcze 5 dni....Dzisiaj stała się rzecz dziwna...te które mialy wygasnąć za 5 dni zniknęły jak kanfora...:)

Nie załapał bym, tego gdyby nie fakt iż na jednym z zaprzyjaźnionych kont dodano opcję do przechwycenia i ta opcja powinna zostać zarejestrowana z owych bonusów..

Jak widzać imają się już różnych sposobów aby rżnąć nas w bialy dzień...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy na pewno bonus o ktorym Pan mowi byl wazny jeszcze 5dni? Czy przypadkiem nie zarejestrowala sie jakas przechwycona domena z tych srodkow ?:-) Najlepiej prosze o PW z nazwa konta - postaram sie sprawdzic co sie zadziało :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy na pewno bonus o ktorym Pan mowi byl wazny jeszcze 5dni? Czy przypadkiem nie zarejestrowala sie jakas przechwycona domena z tych srodkow ?:-) Najlepiej prosze o PW z nazwa konta - postaram sie sprawdzic co sie zadziało :-)

 

Zapewne musiało to być przewidzenie, a może skasowane konto pocztowe, a może coś jeszcze...gdyby nie informacja że bonus jest ważny jeszcze 5 dni, nie dodano by do przechwycenia opcji..bo tylko po to zostala dodana aby bonus nie poszedł w kosmos...Obecnie na omawianym koncie wisi opcja do opłacenia i trzydzieści parę złociszy w bonusach...a powinno być sześdziesiąt parę a po zarejestrowaniu przechwyconej opcji dwadzieścia pare...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ się ubawiłem tym postem :-))))))))))))

A co chcesz zarejstrować? tv.pl, wp.pl czy coś równie ciekawego i niedostępnego od lat dziewięcdzisiątych poprzedniego stulenia? ;-))))))))))))))))

 

Bądź pozdrowiony, kto pyta - nie błądzi :-)

 

Czy możecie rejestrować domeny?

U mnie się nie da. Dostaję komunikat: "Domena niedostępna"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ależ się ubawiłem tym postem :-))))))))))))

A co chcesz zarejstrować? tv.pl, wp.pl czy coś równie ciekawego i niedostępnego od lat dziewięcdzisiątych poprzedniego stulenia? ;-))))))))))))))))

 

Bądź pozdrowiony, kto pyta - nie błądzi :-)

 

Zapewne miał kłopot z mobilną wersją serwisu.

Domena jest wolna ale nie można jej zarejestrować gdyż pojawia się że nie jest dostępna...Cholera wie o co chodzi i skąd bierze się ten błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Noname - dziś jest 24 dzien od zlecenia wypłaty pieniędzy. Nie mam domeny, nie mam pieniędzy, nie mam żadnego kontakt bo nie odpisujecie na jakiekolwiek moje tickety. Kiedy zakończycie tą farse? Kiedy oddacie przywłaszczone pieniądze.

P.S. Widze, że mój komputer tez jest wku.....ny i pisze tylko boldem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne miał kłopot z mobilną wersją serwisu.

Domena jest wolna ale nie można jej zarejestrować gdyż pojawia się że nie jest dostępna...Cholera wie o co chodzi i skąd bierze się ten błąd.

 

Miałem problem z tradycyjną wersją serwisu. Domeny dla klienta udało mi się zarejestrować po kilku godzinach.

 

@domener nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuje pracownikom AM od czasu do czasu przegladac liste spadow, a nie zywcem kopiowac z "deleted_domains.txt" ;) Ostatnio dostaje takie tasiemce nindż w polecanych, ze niestety nie przegladam ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

:/

 

 

Nie wpłaciłęś pieniędzy to i nie ma środków, przecież dropped by Ci nie zaj.... pieniedzy z konta. To taka SUPER firma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Nie wpłaciłęś pieniędzy to i nie ma środków, przecież dropped by Ci nie zaj.... pieniedzy z konta. To taka SUPER firma.

panie specjalisto. jak pan nie wie - pan nie pisze.

Ten komunikat oznacza brak środków dropped w nask. Napisz ticketa, powinni doładować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie mądrzeja - Brawo !!!

Wczoraj było na AM ponad 146000 ofert sprzedaży dziś jest już 134933 oferty sprzedaży czyli ponad 12000 mniej niż wczoraj.

Proponowana cena domeny x.de w aukcji holenderskiej wynosi 86280 zł i nadal spada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wpłaciłęś pieniędzy to i nie ma środków, przecież dropped by Ci nie zaj.... pieniedzy z konta. To taka SUPER firma.

 

Niby nick inny, ale styl pisania, słownictwo i trollowanie po wszelkich tematach - znajome :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

panie specjalisto. jak pan nie wie - pan nie pisze.

Ten komunikat oznacza brak środków dropped w nask. Napisz ticketa, powinni doładować.

 

No tak tylko CzarnyElo ma na swoim koncie pieniadze tyle tylko, że wirtualne, bo jak sie okazuje to nie może nic kupić. Próbuje tylko uzmysłowić tym do których to jeszcze nie dotarło, że jest to obecnie bardzo wirtualna firma, która jest podtrzymywana przy życiu tylko poprzez ręczne sterowanie. Upadek widze bardzo bliski w dwóch bardzo prawdopodobnych przypadkach:

1. operacji ręcznych będzie już tak dużo do zrobienia, ze nie będa w stanie tego ogarnąć.

2. z braku opłaty wyłącza im prąd lub serwery

Edited by clever

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×