Jump to content
Dropped.pl

AfterMarket.pl - uwagi i sugestie

Recommended Posts

Śmiesznie wyglądają reklamy adsense na AM które często kierują do konkurencji :D ale to zawsze jakiś grosz.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym to nazwał, że wyglądają niezbyt profesjonalnie :)

Zbiera prowizje zarabiając na tym a do tego nas i klientów skazuje na oglądanie dodatkowych reklam. Czyżby tonący nawet brzywty się chwytał ?

 

Teraz tylko czekać na rodzaj konta :

*bez reklam ( 5 PLN/miesiąc)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście to przecież jest skandal :/ no jak ktoś mu dać reklamy na swojej stronie :/ Napiszmy zażalenie do prezydenta.

 

Szukacie sensacji ? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezły qr&a burdel.

 

W Aftermarket domena za 50 zł dodana do przechwycenia, po czym komunikat

 

Przechwycona, oczekuje na aukcję

 

Tymczasem dzisiaj komunikat z Dropped - monitoring whois:

 

Dane WHOIS dla domeny JakaśDomena.pl uległy zmianie

 

Po czym zaglądam na Premium.pl a tam rzeczywiście:

 

Oferta sprzedaży domeny [JakaśDomena.pl] - zaproponuj cenę.

 

Q*VA mać!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śmiesznie wyglądają reklamy adsense na AM

 

czy chodzi o banery u góry, bo te jest łatwo zablokować, czy są też inne reklamy,

Share this post


Link to post
Share on other sites

wypłaty nadal nie dochodzą jednak widać że czytają forum bo szybka reakcja na niechęć w stosunku do adsense :)

 

I Jeśli mają być jakieś reklamy to faktycznie lepiej wprowadzić pole na promowane aukcje na stronie głównej AM niż jakieś adsense.

 

Ciekawe tylko jakie będę koszty takiej reklamy na głównej AM :)

 

Kolejna ciekawa sprawa którą zauważyłem dopiero dziś :)

 

Nie wiem czemu zostałem zablokowany na profilu AM :) Jak dla mnie kpina.. ale wysłałęm ticketa z prośbą o wyjaśnienie

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezły qr&a burdel.

 

W Aftermarket domena za 50 zł dodana do przechwycenia, po czym komunikat

 

Przechwycona, oczekuje na aukcję

 

Tymczasem dzisiaj komunikat z Dropped - monitoring whois:

 

Dane WHOIS dla domeny JakaśDomena.pl uległy zmianie

 

Po czym zaglądam na Premium.pl a tam rzeczywiście:

 

Oferta sprzedaży domeny [JakaśDomena.pl] - zaproponuj cenę.

 

Q*VA mać!

 

spotkałem się z tym już kilka razy przynajmniej, tez mnie to ciekawiło jak oni to robią że wydaje im się że mają domenę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tymi wypłatami to już śmieszne jest:

 

Kilka wypłat z 27, 30 maja po xx zł poszły bez zwłoki po kilku dniach (kalendarzowych).

Wypłata z 26 maja na niskie xxx zł do dzisiaj nie ruszyła.

 

Może jakiś automat puszcza tylko xx i wypłaty trzeba dzielić na drobne? ;-))))

 

Pracowałem w różnych firmach i z doświadczenia wiem, że to już początek końca. Ciężko wyjść z zatorów płatniczych. Jeśli tak dziaduje się przetrzymując pieniądze klientów to bez zastrzyku z zewnątrz już się nie podniesie. Zarządzanie też się kłania, chyba czas zatrudnić już zawodowców...

Obym był złym prorokiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wie ktoś jak działa funkcja "obserwujący" ? Bo właśnie zobaczyłem coś ciekawego : zarejestrowałem kilka domen z palca.. po kilkunastu minutach po wejściu w zarządzanie domenami ( 5 z tych domen ) ma już 1 obserwującego, natomiast 1 - aż 5 obserwujących....

Share this post


Link to post
Share on other sites

taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku wystawiania domen na aukcję - 0 wyświetleń a już po kilku obserwujących. Wydaje mi się, że takie domeny zostały dodane już w przeszłośći przez kogoś do obserwowanych i stąd te liczby :)

Edited by Jarek17

Share this post


Link to post
Share on other sites

taka sama sytuacja ma miejsce w przypadku wystawiania domen na aukcję - 0 wyświetleń a już po kilku obserwujących. Wydaje mi się, że takie domeny zostały dodane już w przeszłośći przez kogoś do obserwowanych i stąd te liczby :)

aukcja to inna sprawa, gdyż domena przez powiedzmy 3 miesiące wiszenia na am może zebrać obserwujących, tymbardziej jak to dobra domena...

 

A sprawa z rejestracją z palca wydaje się nieco inna.. nie chodzi nawet o jakość domeny a czas potrzebny na dodanie jej do obserowanych

Share this post


Link to post
Share on other sites

aukcja to inna sprawa, gdyż domena przez powiedzmy 3 miesiące wiszenia na am może zebrać obserwujących, tymbardziej jak to dobra domena...

 

A sprawa z rejestracją z palca wydaje się nieco inna.. nie chodzi nawet o jakość domeny a czas potrzebny na dodanie jej do obserowanych

Ma cały czas status "obserwowana" w serwisie mimo, iż wygasła i się zwolniła. Jest znowu zarejestrowana i wróciło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cały czas status "obserwowana" w serwisie mimo, iż wygasła i się zwolniła. Jest znowu zarejestrowana i wróciło.

 

Wszystko by się zgadzało gdyby nie fakt, że ja mam domenę, która nie była wcześniej w Aftermarket i zaraz po jej wystawieniu tam na sprzedaż (bez transferowania) pojawiła się informacja o 5 obserwujących. Co ciekawe - liczba tych obserwatorów odpowiadała liczbie obserwujących w serwisie Premium gdzie domena jest utrzymywana - to dopiero zagadka ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko by się zgadzało gdyby nie fakt, że ja mam domenę, która nie była wcześniej w Aftermarket i zaraz po jej wystawieniu tam na sprzedaż (bez transferowania) pojawiła się informacja o 5 obserwujących. Co ciekawe - liczba tych obserwatorów odpowiadała liczbie obserwujących w serwisie Premium gdzie domena jest utrzymywana - to dopiero zagadka ;-)

 

Przecież nie trzeba obserwować wyłącznie domen z AM. Może ktoś ją dodał do przechwycenia jak spadała - a w międzyczasie została odnowiona - wtedy domena zyskuje status obserwowanej (przykładowo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

wie ktoś jak działa funkcja "obserwujący" ? Bo właśnie zobaczyłem coś ciekawego : zarejestrowałem kilka domen z palca.. po kilkunastu minutach po wejściu w zarządzanie domenami ( 5 z tych domen ) ma już 1 obserwującego, natomiast 1 - aż 5 obserwujących....

 

Wniosek tylko jeden - dobre paluchy to były ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Rozbawili mnie do łez...:)

Może zamiast zajmować się abonentami telewizji publicznej, zajmiecie się nierozwiązanymi sprawami własnych abonentów?

Bo chyba od tego powinniście zacząć a najlepiej od wpisu...Gramy w kulki z klientami naszego serwisu. Czekamy aż nam kliencie zmądrzeją i przeniosą się do innego rejestratora.

Czuje że byłoby o wiele więcej komentarzy niż jest pod ostatnim wpisem

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orientuje się ktoś czy osoba, która wcześniej składała już ofertę zakupu danej domeny jest informowana o każdej nowej ofercie złożonej na tę domenę?

 

Edit: Dla jasności mam na myśli oferty na giełdzie, nie aukcje.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie sytuacja jakby tak w okresie 1-2 tygodni np. połowa użytkowników wytransferowałaby swoje domeny z AfterMarket.pl co by się wtedy stało...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie sytuacja jakby tak w okresie 1-2 tygodni np. połowa użytkowników wytransferowałaby swoje domeny z AfterMarket.pl co by się wtedy stało...

Stałoby się to iż jedna polowa klientów Dropped miałaby domeny u innych rejestratorow a druga połowa nadal utrzymywałaby je w Dropped... :)

Bodziec tanich przedłużeń i rejestracji jest na tyle silny u ludzi, że wątpliwym jest aby wymieniony przez Ciebie scenariusz mógłby mieć kiedykolwiek miejsce. Dla wielu niestety kasa to życiowy dogmat.

Ale na pocieszenie napiszę Tobie że blizszej realizacji jest komunikat ze strony serwisu:

Szanowni klienci. Z dniem XX.XX.XXXX serwis nasz wycofuje się z działalności, w związku z powyższym prosimy o przeniesienie swoich domen do innych rejestratorów. Dziękujemy za wieloletnią wspołpracę i zaufanie jakim nas dażyliście jak i wsparcie finansowe, bo gdyby nie Wasze pieniądze już w 2011 roku byłoby po nas...itp.itd... :)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×