Jump to content
Sign in to follow this  
Guest aQz

iFons.pl + forum

Recommended Posts

Guest aQz

umberto problem jest w tym że domena przez pewną system wymiany linków linkme.pl spadła z czołowych pozycji na ostatnie strony. pod frazami jak iphone forum, iphone programy, forum iphone, gry iphone zajmowała miejsca w pierwszej piątce stąd ruch wynosił po 220 uniq na dobę a w weekendy osiągał 300 uniq. Teraz potrzeba do tego osoby która będzie potrafiła zająć się tym filtrem aby domena odzyskała swój dawny potencjał. Dodam iz wysłałem pismo do google o ponowne rozpatrzenie witryny iFons.pl ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem, że cała idea opierała się na prostym założeniu: dodam do smieciarek, pójdzie wysoko w wynikach (sztucznie) no i opchnie się szybciutko towar za mega-kasę. A tu trzeba się pożegnać z domeną (na razie filtr) i powiedzieć papa. Nie wiem, czy wierzysz w cuda, ale cudów nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

to nie tak jak myślisz ... ;] chcę prowadzić to forum i próbuję zdjąć ten filtr ... wątpię aby forum osiągneło cenę jaka mnie będzie zadowalała za nie więc jeśli go nie sprzedam to nic się nie stanie ;) będę je dalej prowadził. umberto Ty znasz się na domenach ... ale poczytaj na forum PiO to dowiesz się że dużo osób korzystających z SWL dostało taki filtr... a w przypadku ifons zauważalne staje się że po usunięci przyczyny tego filtra forum powróci na dawne pozycje, u nie których to trwa 2 tygodnie a u innych 2 miesiące, teraz pozostaje tylko czekać ;]

 

pzdr.

Edited by aQz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czytam forum PiO od dwóch lat, ostatnio mniej, bo sie popsuło i wiem co nieco na temat pozycjonowania. Natomiast sztuczne parcie na sprzedaż z forum, które ma nieco ponad 200 postów to na to nabierze się tylko dzieciak neo

 

No i gdzie tu logika. Dodajesz pałera w postaci SWL, QLWeba i innych, forum leci do sandboxa, tracisz 2 miesiace, 3 miesiace, czasem pół roku, czasem już możesz nigdy nie odzyskac pozycji. Tylko po co? NIe lepiej w spokoju promować po trochu forum przez 2-3 miesiące, zapewnić mu naturalny ruch, dodawać kontent? Sztuczne napędzanie nic nie da, jeśli zawartośc będzie do kitu (powtarzam to jak mantrę). Ale rozumiem. Parcie na sprzedaż. Tylko shitu nie sprzedasz za dobre pieniądze - taka prawda

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

nie rozśmieszaj mnie przynajmniej człowieku ! zastanów się co ty piszesz ... nie sprzedaję tego forum dla kasy ! prowadziłbym je dalej i inwestował w nie ale że dostałem filtr na domene chce je sprzedać i teraz postawić forum na IPB !. iFons.pl gdyby nie otrzymało filtra posiadało by profesjonalny design i wkrótce portal ... ale stało się jak stało zacznę od nowa na nowej domenie skrypcie i z nowymi możliwościami ! żal mi tej domeny bo jest fajna i łatwo ją zapamiętują userzy o czym się już przekonałem.

 

Jeśli forum odzyska swoją pozycję o co ciągle się staram to forum nadal pozostanie u mnie !! chyba że ktoś zechce je kupić w takim stanie jak jest teraz to OK ! ja za tydzień otworze nowe ;] pasi CI ;]

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli zależy Ci na czasie to lepiej sprzedaj. Z google to jest różnie. Filtr spada raz po miesiącu a w innym przypadku po kilku.

Jeśli wystawisz domenke na aukcje to pamiętaj, że musisz poinformować w aukcji o filtrze. Jeśli tego nie zrobisz a ktoś się połapie to może zażądać zwrotu kasy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

nie jestem pewny czy to jest filtr czy nie ... napisałem że forum wymaga osoby która zna się na pozycjonowaniu aby przywrócić je do dawnego stanu, na wszelkiego rodzaju pytania odpowiadam na PW mimo to są zainteresowane osoby, jak narazie aukcje śledzi ciągle 8 osób.

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie jestem pewny czy to jest filtr czy nie ...

Poszukaj na google strony na której można sprawdzić, czy otrzymało się banana od google ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

to odpowiadało by przypadkowi który spotkał moją domenę, przez pewien czas była wysoko w google a potem spadła, lecz ciekawe ile będzie trwał ten FSB ? jak widzę na innych stronach to 2-3 tyg; ) wtedy tylko strace jeśli sprzedam forum a one wróci na swoją pozycję ;|

 

ehh :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

Roooocky miałeś racje to był filtr ... który już znikł ;) pomogła kasacja linków i pisanie do google ... ;D

 

 

forum wraca na czołowe pozycje, większy ruch i cena ;) zainteresowany ktoś ? bo teraz to nawet będę się cieszył jak go nie sprzedam bo zainwestuje 100 zł w pozycjonowanie i ruch będzie 3 razy większy :) i w ogóle :D

 

hehe ;)

 

pzdr.! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roooocky miałeś racje to był filtr ... który już znikł ;) pomogła kasacja linków i pisanie do google ... ;D

 

 

forum wraca na czołowe pozycje, większy ruch i cena ;) zainteresowany ktoś ? bo teraz to nawet będę się cieszył jak go nie sprzedam bo zainwestuje 100 zł w pozycjonowanie i ruch będzie 3 razy większy :) i w ogóle :D

 

hehe ;)

 

pzdr.! ;)

 

Takimi wypowiedziami raczej zniechęcasz potencjalnego kupującego, więc się zdecyduj co chcesz robić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

chciałem sprzedać forum bo spadło w google liczylem ze to ban ... ale to się zmieniło ;) i jak już pisałem jeśli sprzedam forum będe sie cieszył ;) jeśli nie to też będe bo będę je dalej rozwijał i nie będę musiał zaczynać z nowym od 0 :) a to forum jest juz wypozycjonowane znane troche itp :D

 

 

więc jeśli kogoś interesuje to może być ostatnia szansa na jego kupno, bo więcej okazji się nie powtórzy ;) ;)

 

pozdrawiam

Edited by aQz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

dobra nie komentujcie już tak ... :)

 

za 3 dni okaże się czy domena znajdzie nowego wlaściciela czy ja będę pod nią prowadził dalej serwis o iPhone :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

już jutro koniec aukcji :)

 

w tej chwili aukcję obserwuje 9 osób :) zapraszam do licytacji żeby nie było jak z iscript.pl że wszyscy czekają na ostatnią chwilę i wygrywa kto zalicytuje w ostatnich sekundach ... wiec nie strać okazji i licytuj tak aby nikt inny Cię nie przebił :P:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×