Jump to content
Sign in to follow this  
MasterofPoland

Czas na oplate domen jest za krotki!

Recommended Posts

Mam wazną uwagę dla serwisu Dropped.pl.

 

Otoz czas na oplacenie domen po przechwyceniu lub aukcji (72 h) jest zdecydowanie za krotki i nieprzyjazny dla użytkowników, z ktorych częśc moze nie zdążyc wplacic pieniędzy na czas (szczególnie w weekend).

 

Dla mnie termin, który mieści sie w standardach miedzynarodowych, to 5-7 dni roboczych.

 

 

Przy takich obrotach i zainteresowaniu powinniscie pozwolic sobie na pewną dbałosć o klienta.

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie termin, który mieści sie w standardach miedzynarodowych, to 5-7 dni roboczych.

A cóż to za standardy ?

Wystarczy utrzymywać - zazwyczaj niewielką - przedpłatę i problem znika.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

zasadniczo się zgadzam, że czas na opłacenie jest za krótki ; zazwyczaj pilnuję swoich spraw ale czasem mam tyle zajęć, że po prostu te 72 h to za mało ; odnośnie przedpłaty to jest sposób, ale czasem po licytacji środków może okazać się za mało ; uważam, że przedłużenie tego okresu o 24-48 godzin byłoby na miejscu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie 3 dni sa ok, ale zgadzam sie, ze w weekend albo dni wolne od pracy (chodzi mi tu o dniach w ktorych banki nie pracuja) nie powinno byc liczone, wiec proponuje 3 dni robocze.

Edited by seomi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie 3 dni sa ok, ale zgadzam sie, ze w weekend albo dni wolne od pracy (chodzi mi tu o dniach w ktorych banki nie pracuja) nie powinno byc liczone, wiec proponuje 3 dni robocze.

W której strefie czasowej? ;)

USA

Cypr

Polska? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W której strefie czasowej? ;)
W tej chwile 90%+ klientów dropped zyja w GMT+1 (np. Cypr ;), Polska), proponuje dni wolne w PL (wielkanoc, boze narodzenie, "new year" i kilka innych sa juz dni wolne w 99%+ krajow userow dropped).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×