Jump to content
SWAGGER

na rozluźnienie

Recommended Posts

to było naprawdę dobre :)

 

Fakt, uśmiałem się po pachy.

 

Zastanawiam się jednak nad innym aspektem tego nagrania - zdenerwowany klient (być może i cham) podał wszystkie namiary na siebie: adres, komórka, nazwisko, imię. Wyciek takiego nagrania podpada pod prokuraturę albo postępowania firm (żądanie zbyt wielu danych przez konsultanta) daleko wykracza poza ochronę danych osobowych.

 

Trzeba uważać co się w ogóle w życiu robi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak tak dorzucacie filmiki to i ja dorzucę linka od siebie: Szkoła Tańca - jakby ktoś swoim dzieciom chciał zorganizować interesujące zajęcia pozalekcyjne, żeby się nie zdeprawowały i nie zeszły na złą drogę... :lol:

 

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak tak dorzucacie filmiki to i ja dorzucę linka od siebie: Szkoła Tańca - jakby ktoś swoim dzieciom chciał zorganizować interesujące zajęcia pozalekcyjne, żeby się nie zdeprawowały i nie zeszły na złą drogę... :lol:

 

Pozdrawiam!

 

i później dziwić się że meksykanki w wieku 18 lat mają ok trójkę dzieci ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myśle że doświadczenia seksualne tych dzieci są już większe niż przeciętnego 30 latka w Polsce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja z kolei ten materiał uwielbiam:)

 

I to wrzucasz w temacie na rozluźnienie? Sorry, ale Ci głupcy którzy nakłaniali tego gościa do skoku są dla mnie megadebilami. Konsekwencje takich skoków są poważne i nie widzę tu niczego do śmiechu.

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak tak dorzucacie filmiki to i ja dorzucę linka od siebie: Szkoła Tańca - jakby ktoś swoim dzieciom chciał zorganizować interesujące zajęcia pozalekcyjne, żeby się nie zdeprawowały i nie zeszły na złą drogę... ;)

 

Pozdrawiam!

 

Wybierz się na jakąś imprę reggaeton w Puerto Rico i zobaczysz, że wszyscy tak tańczą ;) Dzieciaki po prostu naśladują..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×