Skocz do zawartości

Promowane odpowiedzi

to było naprawdę dobre :)

Fakt, uśmiałem się po pachy.

Zastanawiam się jednak nad innym aspektem tego nagrania - zdenerwowany klient (być może i cham) podał wszystkie namiary na siebie: adres, komórka, nazwisko, imię. Wyciek takiego nagrania podpada pod prokuraturę albo postępowania firm (żądanie zbyt wielu danych przez konsultanta) daleko wykracza poza ochronę danych osobowych.

Trzeba uważać co się w ogóle w życiu robi...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak tak dorzucacie filmiki to i ja dorzucę linka od siebie: Szkoła Tańca - jakby ktoś swoim dzieciom chciał zorganizować interesujące zajęcia pozalekcyjne, żeby się nie zdeprawowały i nie zeszły na złą drogę... :lol:

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jak tak dorzucacie filmiki to i ja dorzucę linka od siebie: Szkoła Tańca - jakby ktoś swoim dzieciom chciał zorganizować interesujące zajęcia pozalekcyjne, żeby się nie zdeprawowały i nie zeszły na złą drogę... :lol:

Pozdrawiam!

i później dziwić się że meksykanki w wieku 18 lat mają ok trójkę dzieci ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myśle że doświadczenia seksualne tych dzieci są już większe niż przeciętnego 30 latka w Polsce :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja z kolei ten materiał uwielbiam:)

I to wrzucasz w temacie na rozluźnienie? Sorry, ale Ci głupcy którzy nakłaniali tego gościa do skoku są dla mnie megadebilami. Konsekwencje takich skoków są poważne i nie widzę tu niczego do śmiechu.

Edytowane przez seller

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jak tak dorzucacie filmiki to i ja dorzucę linka od siebie: Szkoła Tańca - jakby ktoś swoim dzieciom chciał zorganizować interesujące zajęcia pozalekcyjne, żeby się nie zdeprawowały i nie zeszły na złą drogę... ;)

Pozdrawiam!

Wybierz się na jakąś imprę reggaeton w Puerto Rico i zobaczysz, że wszyscy tak tańczą ;) Dzieciaki po prostu naśladują..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta