Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Michal

Usuwanie tematów w dziale "Handel i Ogłoszenia"

Recommended Posts

Guest Michal

Bardzo proszę o możliwość usuwania albo chociażby edytowania tematów w dziale "Handel i Ogłoszenia". Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Gdyż takie tematy umożliwiają osobom trzecim gromadzienie informacji gospodarczych na temat różnych sprzedawców, które mogą być wykorzystane w różny sposób. Co innego, gdyby informacje o sprzedażach nie były powiązane z kontami użytkowników -- ale w obecnej sytuacji wydaje mi się to być niezbyt ciekawe.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyż takie tematy umożliwiają osobom trzecim gromadzienie informacji gospodarczych na temat różnych sprzedawców, które mogą być wykorzystane w różny sposób. Co innego, gdyby informacje o sprzedażach nie były powiązane z kontami użytkowników -- ale w obecnej sytuacji wydaje mi się to być niezbyt ciekawe.

 

To moze po prostu nie umieszczac tutaj tematow jesli komus nie pasuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj wystawiasz oferte, jutro ją usuwasz, za pare dni znowu wystawiasz. I nikt Ci nie udowodni, że nie działasz zgodnie z regulaminem.

lipna sprawa...

 

Umieszczanie ofert nie jest obowiązkowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna moja oferta została zindeksowana przez Google i była przez jakiś czas wyżej w wynikach niż sama domena :unsure: . Na szczęście to były jeszcze czasy, kiedy można było edytować posty więc sobie poradziłem.

Ogólnie to ciężka sprawa: Dać możliwość edycji, to niektórzy robią numery, zabrać edycję, to jest tak jak napisał Michal.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj wystawiasz oferte, jutro ją usuwasz, za pare dni znowu wystawiasz. I nikt Ci nie udowodni, że nie działasz zgodnie z regulaminem.

lipna sprawa...

 

Umieszczanie ofert nie jest obowiązkowe.

 

Istnieje możliwość wprowadzenia automatycznego kasowania po okresie pół roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×