Jump to content

szmiko

Użytkownik
 • Content Count

  1,215
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  73

szmiko last won the day on October 27 2022

szmiko had the most liked content!

Community Reputation

542 Excellent

1 Follower

About szmiko

 • Rank
  Spamer

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

15,736 profile views
 1. Tak się zabija przedsiębiorczość.
 2. To już jest kabaret od dawna.
 3. Że zacytuje siebie supermenu.com.pl Duży klient, protfel wąski.
 4. szmiko

  ide.pl

  Czekam na akcję: "Wskrzeszamy .PeeLkę"
 5. szmiko

  ide.pl

  Tyle dobrego, że nie wiem co wybrać
 6. szmiko

  ide.pl

  Bo moim zdaniem porównujesz rynki, których nie da się porównać chociażby ze względu na rozmiar. Na .com poluje cały świat, z tego pewnie większa wiekszość to Chińczycy. Kto u Nas będzie rejestrował v9h.pl y6c.pl, albo innego gniota? W Chinach cyfry odgrywają niemałe znaczenie, każda coś znaczy. U Nas? Niewiele.
 7. szmiko

  ide.pl

  Nie wierzę, że to napisałeś. Ale chyba się zakrzaczyłeś. pzdr
 8. szmiko

  ide.pl

  Dobrze się czujesz?
 9. Wiesz tu nawet nie chodzi o to, żeby tworzyć jakieś fantazyjne wyceny dla byle gniotów. Czasy tulipanowego rynku się skończyły. Zresztą świadomy klient i tak takiego gniota nie kupi, tylko ewentualnie zarejestruje innego. Sam ostatnio miałem dużego klienta i portfel miał wąski. Więc jest jakiś opór przed wykładaniem większym kwot. Oczywiście dobra domena obroni się sama. Póki co co jeszcze upadku bym nie wróżył, nie widzę jakiegoś szalonego trendu, naganiania na alternatywne końcówki. Zabezpieczania się w .eu, czy .com owszem, ale .pl tak nagle firmy nie porzucą. Po prostu warto mieć ją w "portfelu".
 10. Spróbujcie, bo czyta się te komunikaty słabo. Dzięki.
 11. Chrome (one tab, tab suspender, kaspersky protection 20.0) + Kaspersky. Masz rację, na Mozilii się otwiera. Wygląda na to, że gryzie się z Kasperskim.
 12. guzikowo.pl - Premium wirtualnebiuro24.pl jest tak z każdą domeną utrzymywaną przeze mnie na Premium. Na AM każda domena ładuje się tak jak powinna. Wszystko wpisywane z łapy bez https i www
 13. O moje pytanie z 15 grudnia '21 roku.
 14. Widzę, że kapitana dawno już nie ma na pokładzie. O dziwo domeny utrzymywane na AM ładują się normalnie. Premium na czymś oszczędza?
×