Jump to content
Sign in to follow this  
DD

Albert.pl ;)

Recommended Posts

Świetny pomysł !

Broker Albert przyda się na Polskim rynku :)

 

 

Powiedzcie mi żebym nie tkwił w błędzie: czy Albert to imię tego brokera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę iż działalność PPD rozwija się szybko i w dobrym kierunku :) . Świetny pomysł i życzę powodzenia ! :)

Edited by DESiGNER

Share this post


Link to post
Share on other sites
Albert: "jak się chce to można, pracowali dość długo" i już siadł :)

 

A kto powiedział że już wystartowało? To były przedpremierowe przecieki. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A kto powiedział że już wystartowało? To były przedpremierowe przecieki. ;-)

 

 

chyba ze tak:) domena mi się podoba! tak na marginesie box znajdź swoja domenę chodzi góra - dół. przy wyborze końcówki domeny. przegladarka opera:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak na marginesie box znajdź swoja domenę chodzi góra - dół. przy wyborze końcówki domeny. przegladarka opera:)

 

Poprawione :-).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poprawione :-).

 

 

no to jeszcze w IE7 w trybie zgodności strona główna ucina menu z dołu oraz ramka nie jest zamknięta w boxach:

Odnowienia .pl za 69zł

Kody do transferów bez dopłat

Zero haczyków

Przyjazny panel

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to jeszcze w IE7 w trybie zgodności strona główna ucina menu z dołu oraz ramka nie jest zamknięta w boxach:

Odnowienia .pl za 69zł

Kody do transferów bez dopłat

Zero haczyków

Przyjazny panel

 

Pozdrawiam

 

Powinno już grać. Dzięki za informację.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinno już grać. Dzięki za informację.

 

Mam nadzieje ze nie będziesz zły

 

jeszcze dwie rzecz:

 

1) tu chyba coś javascript psuje w przeglądarce opera:

po wyborze końcówki np światowe pozostaje jeszcze tabelka która nie znika,

 

2) validacja stron:

Errors found while checking this document as XHTML 1.0 Strict!

 

Ale jedna jest pewne strona główna nie zawiera błędów reszta stron pozostawia wiele do życzenia:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, zaraz się temu przyglądniemy i dostestujemy jeszcze trochę podstrony. Gdybyś miał dodatkowe uwagi, aby nie śmiecić już na forum, będę wdzięczny za PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ok, zaraz się temu przyglądniemy i dostestujemy jeszcze trochę podstrony. Gdybyś miał dodatkowe uwagi, aby nie śmiecić już na forum, będę wdzięczny za PW.

 

ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam takie 2 uwagi do Alberta ( nie wiem czy słuszne, ale warto by się nad tymi sprawami zastanowić)

 

1.) W wyszukiwaniu wolnych domen zaznaczając wszystkie rozszerzenia pokazują się one w kolejności

 

.pl

com.pl

net.pl

org.pl

...

eu

com

 

Wydaje mi się że dla KK jest to sugestia, że te org.pl i podobne są lepsze niż com, eu. A skoro to ma być serwis związany z PPD pozwalający na zwiększenie sprzedaży to powinna być hierarchia bardziej domeniarska. Już nie mówiąc o tym, że jak klient wybierze opcje szukania polskich domen to już większość w miarę dobrych rozszerzeń zniknie ( com, eu, net ), a normalne jest że jak ktoś się mało zna i stawia polski serwis w Polsce to znaczy polskie.

 

Chyba lepiej by było zrobić tak jak u innych rejestratorów że domyślnie sprawdza się .pl potem rozszerzenia com.pl, com, eu net i ew. info, a dopiero jako trzecia opcja resztę tych tworów.

No chyba ze Albert ma jakieś lepsze zarobki na tych marginalnych domenach niż na ew. prowizjach ze sprzedaży domen z PPD, ale nie sądzę bo jaki by wtedy miało sens robić Alberta z ramienia PPD.

Powiem wprost, jak rejestrator dla KK ma być połączony z domeniarska giełda to musi promować dobre końcówki w które domeniarze inwestują.

 

2.) Dlaczego jak mam domenę w PPD i ona ma ustawiony status na sprzedaż z cena "kup teraz" to w Albercie nie wyświetla się ze domena na sprzedaż za x zł tylko "Zajęta - Wyślij prośbę o wystawienie na sprzedaż!"

 

PS. Czy Albert planuje jakieś programy partnerskie i inne reklamy w internecie ? (to już tak tylko z ciekawości pytam, nie jest to żaden postulat :unsure:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2.) Dlaczego jak mam domenę w PPD i ona ma ustawiony status na sprzedaż z cena "kup teraz" to w Albercie nie wyświetla się ze domena na sprzedaż za x zł tylko "Zajęta - Wyślij prośbę o wystawienie na sprzedaż!"

 

Z tego co się orientuję musisz w PPD mieć ustawioną opcję fakturowanie PPD, wtedy będzie wyświetlana oferta z ceną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem regulamin jest do dopracowania.

Użytkownik Serwisu ponosi pełną odpowiedzialność za zabezpieczenie swojego konta odpowiednim hasłem oraz za bezpieczne przechowywanie haseł: podstawowego oraz zabezpieczającego, tak aby nie dostały się w ręce niepowołanych osób. Operator Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za operacje wykonane na koncie użytkownika, jeśli wykonane były przy użyciu tych haseł.

 

Jest to na tyle ogólne stwierdzenie że znosi odpowiedzialność z operatora serwisu w całości. Bez względu na to czy hasła dostały się w powołane czy w nie powołane ręce.

Ww odnosi się do wszystkich czynności które można wykonać w serwisie.

 

Wiem że ideą był prosty regulamin ale chyba nie do końca tak powinno być. Bo czasem może iść o wysokoą stawkę.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wydaje mi się że dla KK jest to sugestia, że te org.pl i podobne są lepsze niż com, eu. A skoro to ma być serwis związany z PPD pozwalający na zwiększenie sprzedaży to powinna być hierarchia bardziej domeniarska. Już nie mówiąc o tym, że jak klient wybierze opcje szukania polskich domen to już większość w miarę dobrych rozszerzeń zniknie ( com, eu, net ), a normalne jest że jak ktoś się mało zna i stawia polski serwis w Polsce to znaczy polskie.

 

Jak ktoś się nie zna, to zostawi "wszystkie". ;-)

 

Chyba lepiej by było zrobić tak jak u innych rejestratorów że domyślnie sprawdza się .pl potem rozszerzenia com.pl, com, eu net i ew. info, a dopiero jako trzecia opcja resztę tych tworów.

No chyba ze Albert ma jakieś lepsze zarobki na tych marginalnych domenach niż na ew. prowizjach ze sprzedaży domen z PPD, ale nie sądzę bo jaki by wtedy miało sens robić Alberta z ramienia PPD.

Powiem wprost, jak rejestrator dla KK ma być połączony z domeniarska giełda to musi promować dobre końcówki w które domeniarze inwestują.

 

Domyślnie wyświetlane są wszystkie najpopularniejsze końcówki, nie widzę potrzeby tego zmieniać (=utrudniać użytkownikom sprawdzenie dostępności popularnych końcówek).

 

2.) Dlaczego jak mam domenę w PPD i ona ma ustawiony status na sprzedaż z cena "kup teraz" to w Albercie nie wyświetla się ze domena na sprzedaż za x zł tylko "Zajęta - Wyślij prośbę o wystawienie na sprzedaż!"

 

Bo nie masz włączonego fakturowania. Za każdą domenę kupujący dostaje fakturę od Alberta, a to jest możliwe wyłącznie jeśli sprzedający ma włączone fakturowanie w PPD.pl

 

PS. Czy Albert planuje jakieś programy partnerskie i inne reklamy w internecie ? (to już tak tylko z ciekawości pytam, nie jest to żaden postulat :unsure:)

 

Będzie program partnerski, i to dość atrakcyjny. Reklama jest w drodze, zarówno on-line jak i off-line.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem regulamin jest do dopracowania.

 

 

Jest to na tyle ogólne stwierdzenie że znosi odpowiedzialność z operatora serwisu w całości. Bez względu na to czy hasła dostały się w powołane czy w nie powołane ręce.

Ww odnosi się do wszystkich czynności które można wykonać w serwisie.

 

Wiem że ideą był prosty regulamin ale chyba nie do końca tak powinno być. Bo czasem może iść o wysokoą stawkę.

 

To nieprawda. Operator ponosi odpowiedzialność za operacje wykonane na koncie użytkownika bez użycia hasła, czyli np. nieautoryzowany dostęp w wyniku błędu systemu, a także za operacje wykonywane bez dostępu do konta w ogóle, czyli np. ręczne zlecenia do EPP poza systemem. Oczywistym jest że nie zamierzam ponosić żadnej odpowiedzialności za operacje wykonywane przy użyciu hasła, niezależnie od tego czy są zlecone przez użytkownika konta, czy też przez osobę której przekazał hasło lub która uzyskała dostęp do konta zgadując hasło (social engineering lub zbyt proste hasło). Jeśli nie zgadzasz się na takie postawienie sprawy, lepiej będzie abyś nie korzystał z serwisu – zresztą nie możesz korzystać bez akceptacji regulaminu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×