Jump to content
Domeniarz

Sprzedawanie ruchu zamiast parkingu?

Recommended Posts

Zamiast dlugawych dyskusji proponuje podajcie informacje za ile udalo sie wam sprzedac ruch.

Z mojej strony:

750 uu ruchu fiansowego po 6.7gr / uu

300k uu ruchu do portali po 1gr /uu -umowa jednak nie doszla do skutku bo kupujacy zniechecil sie moim wymaganie kasy z gory

 

750 tysięcy czy tylko 750? To wartość miesięczna?

Ponad 5 groszy za UQ to już porządna kwota...

 

I najważniejsza sprawa - gdzie udało Ci się znaleźć nabywcę tego ruchu?

Podpisałeś jakąś oficjalną umowę jako dokument? Jest taka potrzeba?

Share this post


Link to post
Share on other sites
300k uu ruchu do portali po 1gr /uu -umowa jednak nie doszla do skutku bo kupujacy zniechecil sie moim wymaganie kasy z gory

Mozesz napisac cos wiecej o tym ruchu? (moze byc na PW)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zamiast dlugawych dyskusji proponuje podajcie informacje za ile udalo sie wam sprzedac ruch.

Nikt sie nie chwali.

Nie sprzedajecie?

Nie zdradzacie stawek?

Potraficie zawsze zoptymalizowac parking na CTR=40% na sedo/nd??

Wszyscy parkuja na bodisie i nie wylatuja za ruch nedznej jakosci?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy coś się u Was zmieniło w kwestii sprzedawania ruchu?

Szkoda, by wątek umarł! :ph34r:

 

hehe a po co chcesz sprzedawać?

 

Mały serwisik i z reklam będziesz miał 10gr za uniqa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe a po co chcesz sprzedawać?

 

Mały serwisik i z reklam będziesz miał 10gr za uniqa :ph34r:

 

 

podaj jakis przykład, jaki temat, jaki ctr, ile za klik, ile uu dziennie by było warto stawiać "serwisik" :)

 

ctr x klik x uu = ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
podaj jakis przykład, jaki temat, jaki ctr, ile za klik, ile uu dziennie by było warto stawiać "serwisik" :ph34r:

 

ctr x klik x uu = ?

 

Hmm.. To zależy jaka jest nazwa domeny i czy domena była już pozycjonowana. Powiem na przykładzie . Znajomy mojego sąsiada posiada serwis na którym ma ''własnego'' adsensa + reklamy z różnych portali , blogów itp. ma dziennie około 2000 wejść <sam pozycjonował przez pół roku>. i zarabia 2000 zł miesięcznie :) . A ten sam sąsiad mój posiadał serwis z ebookami <końcówka .info ;/> i miał średnio 100 wejść dziennie.Na jego stronie reklamowały się 2 portale i z każdego banerka 70x na 70x miał po 25zł czyli 50zł miesięcznie = razy 12 miesięcy i zarobił po roku razem z reklamami adsense coś około 700zł - ozł za domenę + ozł za serwer + ozł za pozycjonowanie <sam pozycjonował> = 700zł na czysto :) .

 

Moim zdaniem ''marnujecie'' domeny dając je do jakiegoś parkingu.... niekiedy podajecie tutaj takie domeny że pozycjonowanie raz dwa by poszło i byście mieli 10-cio krotne zyski.Zrobienie serwisu to max 7 dni roboty + pozycjonowanie <zależy ile wydasz> a potem pieniążki same lecą do łapek i tylko potem wystarczy zacierać łapki i liczyć kasę....

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
...2000 wejść <sam pozycjonował przez pół roku>. i zarabia 2000 zł miesięcznie...

2k uu dziennie przy zarobku 2000zl daje 3.33gr za uu

Moge ci sprzedac ruch w podobnym natezeniu za 2gr za uu.

Pogadaj ze znajomym szwagra sasiada brata - bedziesz mial 800zl na czysto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pogadaj ze znajomym szwagra sasiada brata - bedziesz mial 800zl na czysto

 

My tutaj na poważne tematy rozmawiamy a ty swoje uu zachowaj dla siebie a nie niepotrzebny off top robisz..... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
My tutaj na poważne tematy rozmawiamy a ty swoje uu zachowaj dla siebie a nie niepotrzebny off top robisz..... :ph34r:

Ze 'znajomego sasiada' faktycznie sie nabijam. Sama oferta jest jak najbardziej powazna, ruch moze byc twoj za 2gr//uu. Wg twojego postu mozesz na tym zarobic prawie 2x tyle. Reflektujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm.. To zależy jaka jest nazwa domeny i czy domena była już pozycjonowana. Powiem na przykładzie . Znajomy mojego sąsiada posiada serwis na którym ma ''własnego'' adsensa + reklamy z różnych portali , blogów itp. ma dziennie około 2000 wejść <sam pozycjonował przez pół roku>. i zarabia 2000 zł miesięcznie :ph34r: . A ten sam sąsiad mój posiadał serwis z ebookami <końcówka .info ;/> i miał średnio 100 wejść dziennie.Na jego stronie reklamowały się 2 portale i z każdego banerka 70x na 70x miał po 25zł czyli 50zł miesięcznie = razy 12 miesięcy i zarobił po roku razem z reklamami adsense coś około 700zł - ozł za domenę + ozł za serwer + ozł za pozycjonowanie <sam pozycjonował> = 700zł na czysto :) .

 

Moim zdaniem ''marnujecie'' domeny dając je do jakiegoś parkingu.... niekiedy podajecie tutaj takie domeny że pozycjonowanie raz dwa by poszło i byście mieli 10-cio krotne zyski.Zrobienie serwisu to max 7 dni roboty + pozycjonowanie <zależy ile wydasz> a potem pieniążki same lecą do łapek i tylko potem wystarczy zacierać łapki i liczyć kasę....

 

Pozdrawiam.

Z całym szacunkiem ale średnio wierzę. Opowieści o łatwej kasie zawsze na mnie działają jak płachta na byka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla trudnych hasel/fraz (duza konkurencja) serwisu w g. nie da sie wypozycjonowac w 7 dni czy nawet miesiac, wiec to nie jest na 100% szybka kasa ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...) Zrobienie serwisu to max 7 dni roboty + pozycjonowanie <zależy ile wydasz> a potem pieniążki same lecą do łapek i tylko potem wystarczy zacierać łapki i liczyć kasę....

(...)

 

:ph34r: w siedem dni, to sobie mozesz bloga na wordpresie odpalic, a nie serwis :) dobry serwis, na ktorym bedzie sie zarabiac to optymalizacja, kontent, linkowanie i masa innych super tajnych pozycjonerskich sztuczek :)

 

ps. w 7 dni to tylko BOG moze serwis odpalic ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
:ph34r: w siedem dni, to sobie mozesz bloga na wordpresie odpalic, a nie serwis :) dobry serwis, na ktorym bedzie sie zarabiac to optymalizacja, kontent, linkowanie i masa innych super tajnych pozycjonerskich sztuczek ;)

 

ps. w 7 dni to tylko BOG moze serwis odpalic ;]

 

 

Nie mam zamiaru się kłócić .Wiem swoje :)

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po pierwsze jesteś niekompetentny (...)

 

http://pl.youtube.com/watch?v=IWUCKmsPvkk to ten Twoj sasiad, co sobie strony pozycjonuje? :)

 

(...) a po drugie tam nigdzie nie jest napisane że pozycjonuję w 7 dni :ph34r: . A teraz dla ciebie zadanko znajdź mi tekst w którym mówię że wy pozycjonuję stronę do top 10 w 7 dni to dam ci 2000zł .

Pozdrawiam.

 

Twoim skromnym zdaniem, zrobienie serwisu, ktory bedzie na mnie zarabiac to max 7 dni roboy, nie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://pl.youtube.com/watch?v=IWUCKmsPvkk to ten Twoj sasiad, co sobie strony pozycjonuje? ;)

Twoim skromnym zdaniem, zrobienie serwisu, ktory bedzie na mnie zarabiac to max 7 dni roboy, nie? :)

 

 

Tak :ph34r:

 

Nie znasz się i tyle ;) Ty byś tylko kupił domenę i szybko do parkingu :)

 

A technik pozycjonowania nie będę ci zdradzał...

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak :ph34r:

 

Nie znasz się i tyle :) Ty byś tylko kupił domenę i szybko do parkingu :)

 

A technik pozycjonowania nie będę ci zdradzał...

 

Pozdrawiam.

Techniki pozycjonowania to wszyscy znają ;) co innego spamowanie wyszukiwarek jakąś 'super skuteczną metodą' ale chyba nie musze ikomu mówić czym to się kończy ;)

 

Pozdrawiam,

SQz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak :ph34r:

 

Nie znasz się i tyle :) Ty byś tylko kupił domenę i szybko do parkingu :)

 

A technik pozycjonowania nie będę ci zdradzał...

 

Pozdrawiam.

 

Umiesz jakos sensownie uzasadnic swojego posta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Tak się ze mnie śmiejecie jak mówię o 10 PLN za wejście, a zobaczcie co Rick Schwartz mówi w swoim nowym wywiadzie...

 

When the true value of traffic is fully exploited then you will see payouts explode. 2 cent visitors will be worth $20 or $200 or more.

 

Może to da niektórym do myślenia B) Warto przeczytać cały artykuł.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak się ze mnie śmiejecie jak mówię o 10 PLN za wejście, a zobaczcie co Rick Schwartz mówi w swoim nowym wywiadzie...

Może to da niektórym do myślenia B) Warto przeczytać cały artykuł.

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

i wlasnie dlatego wszystkie pieniadze inwestuje w internet B)

 

Dzieki za linka Michal!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobiscie mysle ze 1 gr za uv to minimum. Za zaparkowane na SEDO domeny mam srednio 0,06 gr ale w wiekszosci sa to domeny nad ktorymi specjalnie nie pracowalem (mam tu na mysli odpowiedni layout zaparkowanej strony, dobrze dobrane slowa kluczowe). Z domen, ktorym posiwecilem wiecej czasu teraz mam srednio 2,7 gr, weic w takim wypadku sprzedawanie trafiku za 2,5 gr byloby dla mnie strata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×