Jump to content
Sign in to follow this  
ArturZ

SzkołaDlaDzieci.pl

Recommended Posts

Na pewno aparaty.net jest o wieeele lepsza, a tej z tematu to na pewno bym nie zarejestrował. Ale co ja się tam znam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wujek G mówi - Około 7,580,000 wyników (0,13 s) - nieżle, choc brzmi rzeczywiscie jak maslo maslane,

dla doroslych - mniej niz polowe wynikow

hmmm... sam nie wiem, kiłord dobry ale trudno powiedzieć więcej

Share this post


Link to post
Share on other sites
wujek G mówi - Około 7,580,000 wyników (0,13 s) - nieżle, choc brzmi rzeczywiscie jak maslo maslane,

dla doroslych - mniej niz polowe wynikow

hmmm... sam nie wiem, kiłord dobry ale trudno powiedzieć więcej

 

Jak już coś to google

 

W przypadku tej domeny nie patrzę akurat na statystyki .

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites
W przypadku tej domeny nie patrzę akurat na statystyki .

Ty nie patrzysz...

powiedz mi ilu zwykłych juzerów G wstawia haslo w "." tak jak Ty to zrobiłeś....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ty nie patrzysz...

powiedz mi ilu zwykłych juzerów G wstawia haslo w "." tak jak Ty to zrobiłeś....

 

Jeżeli chodzi o przedstawienie statystyk to jeżeli przeanalizowałbyś trochę forum to zobaczyłbyś,że hasło przedstawione w " " pokazuje dokładnie ilość wyników całej frazy .Ty mówisz o zwykłych "juzerach",a ja patrzę z perspektywy osoby która sprzedaje domenę.

Edited by plachcik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za Wasze wypowiedzi.

Szkoda, że 5 z 10 wypowiedzi były na temat sprawdzania wyników w google, a nie na temat domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak myślę .... To tak jakby powiedzieć cmentarz dla zmarłych ...

Tyle, że cmentarz to miejsce spoczynku zmarłych, a szkoła swoje przeznaczenie może mieć różne. Może być szkoła dla dorosłych i może być szkoła np. dla dzieci niepełnosprawnych, które nie mogą się uczyć w zwykłej szkole. Potrzeby klienta końcowego powinny być najważniejsze i ciężko powiedzieć ot tak jednoznacznie, że domena nie ma potencjału, zwłaszcza kiedy wycenia ją ktoś niezainteresowany domeną.

 

Domena wizualnie wypada nawet nieźle i fajnie się ją wypowiada. Kto wie, może znajdzie swojego KK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że 5 z 10 wypowiedzi były na temat sprawdzania wyników w google, a nie na temat domeny.

 

Więc żeby było i o statystykach i o domenie:

Z google adwords keywords:

 

szkola dla dzieci 8100

szkoła dla dzieci 1600

 

ścisle wyszukiwanie wyrażenia

[szkoła dla dzieci] 28

[szkola dla dzieci] <10

czyli dośc kiepsko.

 

Ale po prawdzie nawet najgorsze statystyki nie muszą miec znaczenia, zwłaszcza przy keywordach odnoszących się do rynków niszowych i przy keywordach namingowych.

 

Co do domeny to keyword jest masłem maślanym i domena wg mnie jest niewiele warta, chyba że :

 

sprzeda się ją jako hasło marketingowe razem z pomysłem na kampanię reklamową - w stylu szkola rzeczywiscie dla dzieci, a nie dla nauczycieli i dyrektora szkoły, co w odniesieniu do popeerelowskiej spuscizny w szkołach, gdzie dziecko jest dodatkiem, ciągłym pojawianiem sie drogich szkół prywatnych (potrzebujących reklamy) oraz rocznikiem niżu demograficznego trafiającym właśnie w tym roku do szkół (czyli trzeba walczyc o uczniów,bo jest ich mało) może zaowocowac fajną ceną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×