Jump to content
vigi

System wymiany fanów???

Recommended Posts

Witam,

 

natknąłem się jakiś czas temu na ten projekt

 

System służy do zdobywania plusów Google™ +1 i fanów Facebook™ (Lubię to). Dzięki FacePlusowi, możesz zdobyć setki plusów i fanów w krótkim czasie! Jest to bardzo ważne, ponieważ jest to najszybszy i najtańszy sposób na wypromowanie swojej strony internetowej. Korzystanie z systemu jest bezpłatne!

Dzięki systemowi FacePlus™ możesz zarabiać! System udostępnia możliwość przelewania punktów, dzięki której możesz sprzedać punkty za ustaloną z Klientem cenę.

może być interesujący choć nie jestem pewny, czy fani nie okażą się "martwymi duszami"

tak czy siak myślę, że warto przetestować

 

faceplus_banner_728_90.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Korzystam z tego systemu od pewnego czasu.

Powiem tak.. jeśli ktoś chce się rejestrować i klikać dla zarobku to nie ma to najmniejszego sensu. Ceny tych usług spadły w tej chwili do takiego poziomu, że szkoda zachodu. Jeśli natomiast chodzi o zbieranie punktów i wymianę ich na kliknięcia w nasz serwis, to jeśli ktoś ma trochę czasu to warto się pobawić.

 

Co do realności fanów, których tam zdobędziemy, to bywa różnie. Część kont została założona tylko i wyłącznie w celu nabijania punktów, a ich właściciele nie pofatygowali się nawet do dodania zdjęcia czy jakiś znajomych, natomiast niewielka część fanów okazuje się być prawdziwa. Jednak ze względu na doszczętne zawalenie konta (chyba że ktoś lubi być na bieżąco w tematyce tipsów i lakierów do paznokci :P ), które powoduje klikanie "lubię to" dla 100 stron dziennie powoduje, że coraz trudniej znaleźć potencjalnych klientów/czytelników wśród fanów zdobytych na faceplusie.

 

Sam interfejs serwisu jest bardzo intuicyjny i przyjemny, klikanie umilać mogą beznadziejnie dowcipy, na który prędzej czy później każdy przestanie zwracać uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

również korzystam z tego systemu o którym napisałem na blogu http://job2you.pl/jak-zdobyc-fanow-na-face...az-google-plus/, puki co jestem zadowolony mimo że pojawia się trochę bugów jak chociażby z naliczaniem "lajków" ale aktualnie wszystko jest już naprawione przez administrację. Poza tym jest to najlepszy i najskuteczniejszy system pozyskania fanów na FB. Już sie o tym przekonałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie są inne, skuteczniejsze systemy wymiany, choć ten jest chyba najbardziej dopracowany. Niestety często dopracowany oznacza przekombinowany, prostota to piękno :)

Zgadzam sie również z tym, że punkty na handel zupełnie nieopłacalne, chyba że ktoś ma mnóstwo czasu i kilkadziesiąt kont fb/g+.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszy jest FacePlus, który zmienił nazwe na FanCop i dołożył kupon promocyjny dla nowych użytkowników FANCOP, za który otrzymuje się:

- konto Active na 3 dni (zamiast konta standard)

- 100 punktów Plus

- 100 punktów Lubię

- 30% zniżki na zakup punktów przez 10 minut

 

http://pl.fancop.com/?pb=390e881d215276990d863fa8eef71291

 

faceplus_banner_468x60_red.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

A po co niby zbierać takie plusy i fanów? Przecież to bezwartoświowe liczby bez zaangażowania.

 

Dla nowo zakładanych fanpage jest to przydatne - ludzie zainteresowani tematyką jakiegoś fanpage chętniej go polubią jeśli polubiły go wcześniej inne osoby (bez względu na to czy te wcześniej zainteresowane osoby były prawdziwe czy "kupione", działa tu efekt sztucznego tłumu). A rzadko polubią jakiś fanpage, który lubi tylko kilka / kilkanaście osób lub nikt.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dla nowo zakładanych fanpage jest to przydatne - ludzie zainteresowani tematyką jakiegoś fanpage chętniej go polubią jeśli polubiły go wcześniej inne osoby.

 

No to chyba jedyny sensowny powód kupowania fanów :)

Edited by Roko

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie osobiście kupowanie fanów wydaje się tematem bezsensu, skorzystałem z tego kiedyś a później musiałem usuwać ich bo strasznie mi to śmieciło

a do tego jeżeli będziecie chcieli w przyszłości wykupić promocję na FB, to trzeba będzie płacić za tych fikcyjnych fanów i nie da się ich tak łatwo usunąć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a do tego jeżeli będziecie chcieli w przyszłości wykupić promocję na FB, to trzeba będzie płacić za tych fikcyjnych fanów i nie da się ich tak łatwo usunąć.

Za fikcyjnych fanów zapłacisz tylko wtedy gdy ustawisz target na wszystkich fanów strony przy modelu CPM (opłata za wyświetlenie). Ale i tak to są groszowe sprawy.

Jak ktoś chce się pobawić w wymianę fanów to polecam fanpage Hike those likes. Jak dla mnie strata czasu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam zajrzeć na FanGrow. Działają od 2 lat, system dobrze działa również na smartfonach i co ważniejsze wypłacają pieniądze za zdobyte punkty lub można je przeznaczyć na swoje kampanie w internecie jak np. zadania internetowe (głosy, komentarze, opinie), czy też właśnie lajki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×